Edyta Górniak, która zasłynęła ze swojej zdecydowanej postawy w kwestii szczepień i zachęcania do prowadzenia zdrowego stylu życia ogłosiła, że zamierza otworzyć własną szkołę. Ma ona nawiązywać do miejsca, które odwiedziła ostatnio w Tajlandii i koncentrować się głównie na propagowaniu rozwoju osobistego i samoświadomości.

Piosenkarka wyznała, że bardzo tęskni za Tajlandią, gdzie wiele się nauczyła i doświadczyła. Pandemia pozbawiła ją jednak możliwości ponowienia tej przyjemności.

— Nigdy w życiu nie tęskniłam tak za innym miejscem na ziemi. Za ludźmi tęskniłam wiele razy. Już od kilku tygodni myślę, ile bym oddała, żeby polecieć do mojej Tajlandii. Tak tęsknię, tak tęsknię, ludzie! Zawsze latałam na tydzień i już musiałam wracać, a teraz mogłabym się nią nacieszyć. Tak tęsknię, że aż mnie boli wszystko — wyznała wokalistka w rozmowie z „Super Expressem”.

Górniak nie zamierza jednak porzucać swoich marzeń i wpadła na doskonały pomysł, który pomógłby jej w kultywowaniu pasji i zainteresowań. W mediach społecznościowych przekazała, że chciałaby otworzyć własną szkołę — na Podhalu lub w jednej z nadmorskich miejscowości. Naukę prowadziliby tam eksperci oraz tajscy lekarze, przyjeżdżający do tego miejsca w gościnę.

Czego będzie uczyć Edyta Górniak? Na pewno będą to zajęcia związane z rozwijaniem samoświadomości, ale również techniki relaksacyjne oraz joga.

Zobacz również: Prezydent Krakowa ujawnił swoje oświadczenie majątkowe. Te kwoty szokują

Zobacz również: Młodzi mają dość Tuska? Chłopiec ziewający podczas przemówienia polityka zniknął ze sceny [WIDEO/FOTO]

źródło: wmeritum.pl

(Visited 496 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj