Poseł Konfederacji Grzegorz Braun zabrał głos w kwestii postępującego socjalizmu i rozdawnictwa w Polsce. Mówiąc o katastrofalnych skutkach polityki rządu nie przebierał w słowach.

— Rozdawnictwo, dodruk pieniądza, głęboko ukryty podatek inflacyjny to jest specjalność tego rządu. Oni inaczej nie potrafią — zaczął poseł Grzegorz Braun.

— Można jeszcze szerzej rozsypywać pieniądze z helikoptera, pod pretekstem dobrym na wszystko wojny ukraińsko-rosyjskiej. Czyja wina, że inflacja? No wina Putina. Włodzimierz Putin zakrzywił czasoprzestrzeń i swoimi decyzjami z roku 2022 wpłynął na kondycję państwa polskiego. Smutne żarty, ale tymczasem to jest operacja prowadzona z pełną parą przez rząd Morawieckiego i Kaczyńskiego – operacja przesiedlenia osadnictwa ukraińskiego do Rzeczpospolitej Polskiej. Przecież zanim ta wojna została rozpętana mogliśmy mówić okresowo o może dwóch milionach przybyszów, chwała Bogu w większości pracowitych, do tego dochodzą następne w tych dniach, tygodniach — to będzie trzy i pół miliona tzw. uchodźców wojennych z Ukrainy — mówił polityk.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Paweł Rabiej obraził kurator Nowak. Teraz sąd kazał mu przeprosić

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Poseł Jakub Kulesza krytykuje pomysł bezwarunkowego dochodu podstawowego. Opublikował życiowy cytat

źródło: Twitter, YouTube

(Visited 234 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj