Gaige Grosskreutz to jeden z antifiarzy, którzy zaatakowali 17-letniego Kyle’a Rittenhous’a. Mężczyzna przeżył postrzał i wyznał, że żałuje tylko tego, że nie udało mu się zabić dziecka.

— Żałuję tylko tego, że nie zabiłem dziecka i wahałem się przed wyciągnięciem pistoletu i opróżnieniem w niego całego magazynku — powiedział Grosskreutz lekarzom.

Czytaj także: Włamywacz, pedofil i sprawca przemocy domowej – do tych mężczyzn strzelał Kyle

Co istotne, przyjaciel postrzelonego przyznał w mediach społecznościowych, że jego kolega wyciągnął broń, zanim został trafiony w rękę. Dla wielu osób jest to kolejny dowód na to, że Rittenhous działał w samoobronie.

Czytaj także: Kyle Rittenhouse — 17latek zastrzelił dwóch członków Antifa podczas zamieszek. Drastyczne video z chwili oddania strzałów obiegło sieć

Jak informowaliśmy wczoraj, 26-letni Gaige Grosskreutz w 2013 roku został on aresztowany za włamanie, kradzież, wtargnięcie i bezprawne zachowanie. Grosskreutz jest członkiem skrajnego radykalnego Ruchu Rewolucji Ludowej w Milwaukee, który został nazwany „grupą reformy sprawiedliwości społecznej” przez Milwaukee Journal Sentinel.

Źródło: Nationalfile.com, Hoplofobia Info

(Visited 1 580 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Pawłowska komentuje przejście do Porozumienia: Nie spodziewałam się takiego hejtu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here