CNN opublikowało reportaż dotyczący zamieszek w Kenosha. Internauci szybko wytknęli pasek wiadomości, który nijak miał się do wydarzeń przedstawianych na ekranie.

O reportażu CNN poinformował fanpage „Hoplofobia.info”.

Czytaj także: Kyle Rittenhouse — 17latek zastrzelił dwóch członków Antifa podczas zamieszek. Drastyczne video z chwili oddania strzałów obiegło sieć

— W tle miasto w ogniu, a na pasku komunikat, że choć protesty są „płomienne”, to jednak „w większości pokojowe”. Rozumiecie? „W większości pokojowe” Oni dosłownie spalili 2/3 murzyńskiej dzielnicy. Kilka postów niżej cytowałem relacje Reutersa. Na tej samej zasadzie szkolne strzelaniny też są „mostly peaceful” – w końcu trwają zazwyczaj parę minut, a przez resztę czasu jest spokojnie. Czemu ONI to robią? Czemu tak ordynarnie i ostentacyjnie sieją dezinformację? Bo wiedzą, że ich target to bezmózgie zombiaki. I oczywiście mają całkowitą rację — czytamy na fanpage’u.

Autentyczny reportaż CNN na temat dzikich zamieszek w Kenosha. W tle miasto w ogniu, a na pasku komunikat, że choć…

Gepostet von Hoplofobia.info am Donnerstag, 27. August 2020

Przypomnijmy, mężczyźni, do których strzelał 17-letni Kyle gonili go i próbowali go zaatakować, jeden z nich wyciągnął nawet broń. Cała trójka lewicowych bojówkarzy była wcześniej karana – za przemoc domową, kontakty seksualne z nieletnimi czy włamania.

Przeczytaj również:  Kaczyński. "Nie wszystko wychodzi, czasem są spory". Odniósł się do inflacji i zarzutów o prorosyjskość PiS

Czytaj także: Włamywacz, pedofil i sprawca przemocy domowej – do tych mężczyzn strzelał Kyle

Źródło: Hoplofobia.info

(Visited 515 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj