17-letniemu Kyle’owi Rittenhouse’owi postawiono zarzut morderstwa pierwszego stopnia po tym, jak policja twierdziła, że zastrzelił trzech uczestników zamieszek w Kenosha w stanie Wisconsin.

Zdaniem protestującej lewicy, osoby, do których strzelał 17-latek są męczennikami. Okazuje się jednak, że ich przeszłość nie była zbyt kolorowa.

Czytaj także: „Ty ku**o! Nie jest ci c**lu wstyd?!” Jarosław Jakimowicz dosadnie odpowiedział hejterom

Jedną z ofiar był Anthony Huber, 24-letni mężczyzna, który wcześniej dwa lata spędził w więzieniu za przemoc domową – pobicie oraz podduszanie. Na wolność wyszedł w maju 2020 roku.

Drugą ofiarą był 36-letni Joseph „JoJo” Rosenbaum. Męzczyzna został skazany na 12 i pół roku więzienia za dwa przestępstwa seksualne z nieletnią. Odbył karę w Arizona State Prison Complex-Eyman, gdzie podczas długiego wyroku popełnił 42 naruszenia dyscyplinarne za kratkami.

Czytaj także: Hołownia: PO na pewno nie jest wrogiem. Należy dążyć do tego, aby PiS odsunąć od władzy

Ostatnią ofiarą był 26-letni Gaige P. Grosskreutz. W 2013 roku został on aresztowany za włamanie, kradzież, wtargnięcie i bezprawne zachowanie. Grosskreutz jest członkiem skrajnego radykalnego Ruchu Rewolucji Ludowej w Milwaukee, który został nazwany „grupą reformy sprawiedliwości społecznej” przez Milwaukee Journal Sentinel.

Źródło: Nationalfile.com

(Visited 1 745 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj