Ruch BLM (Black Lives Matter) wraz z organizacją Antifa ponownie zainicjował protesty za Oceanem. Tym razem paliwem do wyjścia na ulice było zastrzelenie czarnoskórego Jacoba Blake’a przez policję w Wisconsin. Mężczyzna żyje, lecz jest w stanie ciężkim.

Antifa protestuje w mieście Kenosha, gdzie policja zastrzeliła czarnoskórego Jacoba Blake’a. Przeciwko chuliganom wystąpili zwykli mieszkańcy miasta. Jednym z nich okazał się siedemnastoletni Kyle Rittenhouse — uzbrojony w karabin AR-15 strzelał do trójki napastników. Jeden z nich (uzbrojony w pistolet Gaige Paul Grosskreutz) otrzymał ranę w rękę. Dwaj inni zginęli na miejscu. Zajście opisują polscy internauci z fanpejdża „Gazeta Zaborcza”:

— Kolejna drama w USA — 17 latek z bronią zabił 2 antifiarzy i jednego ranił po tym, jak został napadnięty przez motłoch. Reakcja lewicy? Oczywiście chłopak musiał być rasistą i „white supremacist”, trwa teraz na niego nagonka; ujawniane są dane jego rodziców i adres zamieszkania.

Przeczytaj również: „Terroryści BLM atakują katolików podczas mszy transmitowanej na żywo”. Szokujące nagranie z Filadelfii


— W komentarzu wrzucę link do całego zajścia, żebyście sobie sami ocenili. Według mnie była to konieczna obrona, chociaż to, że 17 letni chłopak patrolował ulice z AR-15 też mi się nie do końca podoba — dodaje internauta.

Kyle Rittenhouse został aresztowany i oskarżony o zabójstwo pierwszego stopnia. Na niekorzyść Rittenhousa przemawia fakt, że broń w Wisconsin można nosić od 18 roku życia, a młody mężczyzna przyjechał z wyraźną intencją wzięcia udziału w rozruchach. Internauci zwracają uwagę, że napastnicy z organizacji Antifa byli jednak uzbrojeni.

Przeczytaj również: Flaga ISIS na profilu polityka Platformy. Sprawą zajmie się Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Kolejna drama w USA – 17 latek z bronią zabił 2 antifiarzy i jednego ranił po tym, jak został napadnięty przez motłoch….

Gepostet von Gazeta Zaborcza am Mittwoch, 26. August 2020

Kyle Rittenhouse – siedemnastolatek, który zastrzelił dwóch komunistów podczas zamieszek w Kenosha

Gepostet von Gazeta Zaborcza am Mittwoch, 26. August 2020

źródło: youtube

(Visited 37 465 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  "Chłopie, opamiętaj się". Rabiej szokuje na Twitterze: "Potrzebne będzie coś jak Trybunał Norymberski".