Michał Piróg często komentuje bieżące wydarzenia społeczne i polityczne. Jak nie trudno się domyślić, tancerzowi nie do końca odpowiada to, co się dzieje w naszym kraju.

Ostatnio w swoim wpisie na Instagramie stwierdził, że sytuacja w Polsce zaczyna przypominać oddział zakładu psychiatrycznego.

Zobacz również: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zadebiutowali w „Pytaniu na śniadanie”. Widzowie są wściekli i rozczarowani

Piróg zamieścił informację mówiącą o tym, że na ulicach polskich miast mają pojawić się patrole „Żołnierzy Chrystusa”, którzy będą szukać osób LGBT.

— Agresywne pozy, paramilitarny ubiór, wymachiwanie zaciśniętymi pięściami, na których owinięty jest różaniec jako kastet. Młodzi mężczyźni twierdzą, że patrolują ulice miast, okolice kościołów i pomników, by odpędzać stamtąd gejów i lesbijki — napisał Piróg.

Choreografowi na myśl przyszły pewne wątki serialu „Gra o tron” i napisał, co o tym sądzi:

— Widzę, że cześć Polaków zapragnęła pobawić się w „grę o tron” . Proponuję na początek wyrżnąć sobie małą gwiazdkę na czole — ostatnie foto (nadruk na koszulkach jest frajerski, miej jaja i się oznacz na stałe). Zastanawiam się kto został obsadzony w roli High Sparrow ? Z chęcią przyjmę role Khaleesi Daenerys Targaryen i zamienię ten burdel w zgliszcza…
Ten kraj zaczyna przypominać oddział zakładu psychiatrycznego. #paniezmilujsienadnami.

źródło: rozrywka.dziennik.pl

(Visited 3 343 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj