Sytuacja na polsko-białoruskiej granicy wciąż pozostawia wiele do życzenia. Nie brakuje wielu skrajnych emocji i napięć, które są eskalowane każdego dnia. Coraz częściej w stronę polskich służb lecą kamienie i inne niebezpieczne przedmioty.

Do sieci trafiły nagrania, na których widać agresywne próby przedostania się migrantów przez granicę. Na jednym nich uwieczniono taran w postaci wielkiego pnia.

Na granicy z Polską robi się coraz bardziej niebezpiecznie i nieprzewidywanie. We wtorek doszło do ataku migrantów na funkcjonariuszy, a jeden z nich został poważnie ranny w głowę.

— Niestety – w wyniku ataku osób inspirowanych przez stronę białoruską jeden z policjantów został dość poważnie ranny, aktualnie udzielana jest mu pomoc, karetka pogotowia przewozi Policjanta do szpitala, prawdopodobnie doszło do pęknięcia kości czaszki po uderzeniu przedmiotem — napisano w komunikacie.

Poszkodowana została także funkcjonariuszka Straży Granicznej, która została uderzona. Kobietę zabrano na SOR do szpitala, gdzie udzielana jest jej pomoc medyczna.

— Jeden z żołnierzy został uderzony kamieniem w twarz podczas dzisiejszego ataku migrantów — przekazał profil Ministerstwa Obrony Narodowej.

Zobacz również: Protest pod Sejmem przeciwko segregacji sanitarnej: „Jeśli Niedzielski nas straszy…” [WIDEO]

Przeczytaj również:  Owsiak ostro zaatakował prezydenta Dudę: "Pana myślenie i czyny nie zatrzymają mnie"

Zobacz również: Minister Ławrow krytykuje działanie polskich służb na granicy: „Absolutnie nie do zaakceptowania”

Źródło: Twitter.com

(Visited 906 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj