Wicepremier Jarosław Gowin został wygwizdany przez kibiców na Tauron Arenie w Krakowie. Polityk w trakcie swojej przemocy opowiadał o legendarnej drużynie Huberta Wagnera w siatkówce. Drużyna ta przed laty zdobyła znaczne osiągnięcia w tej dyscyplinie reprezentując nasz kraj.

Słowa szefa Porozumienia zostały zakłócone przez gwiazdy ze strony zgromadzonych w hali kibiców. Fani po raz pierwszy od dłuższego czasu tak licznie dopingowali reprezentantów Polski w siatkówce.

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera odbywa się od 2003 roku tuż przed ważniejszymi imprezami siatkarskimi w danym roku. Jej celem jest przygotowanie polskiej kadry przed zbliżającym się turniejem.

Po drugim spotkaniu polskich siatkarzy w Krakowie zaplanowano niewielką uroczystość. Na boisku zjawili się dawni reprezentanci Polski w siatkówce, którzy jeszcze za czasów Wagnera zdobywali tytuł mistrzów świata, a także złote medale igrzysk olimpijskich. Byli siatkarze odebrali Medale 100-lecia Odzyskania Niepodległości, które przyznał premier Morawiecki z rąk Jarosława Gowina.

Szef Porozumienia w trakcie całej uroczystości wygłosił swoje przemówienie, które jednak zostało przerwane przez kibiców siatkówki.

— Drużyna Huberta Wagnera to byli gladiatorzy. Do dziś jesteśmy z was dumni. Dzięki waszemu przykładowi nasza siatkówka odnosi teraz sukcesy. Mamy teraz też prawdziwych gladiatorów. Lećcie do Tokio po złoty medal — powiedział Gowin, który był ledwo słyszalny za sprawą krzyków rozjuszonego tłumu.

Zobacz również: Kanclerz Merkel w Białym Domu. Joe Biden: „Wielka przyjemność gościć moją wielką przyjaciółkę” [WIDEO]

Zobacz również: Przeciwnicy zagłuszali wystąpienie premiera Morawieckiego. Polityk szybko ich usadził [WIDEO]

źródło: kurierprasowy.pl

(Visited 2 684 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj