Media obiegło emocjonalne nagranie, na którym widzimy, jak kobieta uratowała małego chłopca, który zakrztusił się ciastkiem. Bohaterka okazała się iławską policjantką, która zachowując zimną krew udzieliła pierwszej pomocy dziecku. Następnie przekazała go matce.

Czasami chwila nieuwagi wystarczy, by wydarzyła się prawdziwa tragedia. W to spokojne popołudnie w jednym z lokalnych sklepów w Iławie doszło do naprawdę stresującej sytuacji. Matka z dzieckiem wybrała się na zakupy — malec siedział w wózku, a w pewnej chwili połknął kawałek ciastka i zaczął się dusić.

Matka próbowała uratować swojego syna, jednak bezskutecznie. Dramatyczną sytuację dostrzegła sierż. szt. Karolina Jachowska, która niezwłocznie zareagowała na rozgrywający się dramat.

Bez wahania złapała dziecko i przystąpiła do udzielania mu pierwszej pomocy. Na profilu KWP w Olsztynie opublikowano nagranie ze sklepowego monitoringu, na którym widać jak funkcjonariuszka sprawnie uratowała dziecko. Na nagraniu widzimy, jak wydobyła z buzi dziecka część ciastka po czym pochyliła je głową ku dołowy klepiąc po plecach. Całe zdarzenie skończyło się szczęśliwie, ponieważ chłopiec już po chwili zaczął normalnie oddychać.

Dla jego bezpieczeństwa na miejsce wezwano również karetkę pogotowia. Medycy przebadali chłopca i jak się okazało wszystko było z nim w porządku.

Zobacz również: Sławomir Neumann zapytał ludzi z czym kojarzy się Platforma Obywatelska. Niecodzienne nagranie obiegło Internet [WIDEO]

Zobacz również: Jarosław Gowin wygwizdany przez kibiców na Tauron Arenie w Krakowie [WIDEO]

źródło: wmeritum.pl

(Visited 774 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Frasyniuk brnie w zaparte i nie zamierza przepraszać. „Pułapka PiS-u”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here