Polski rząd strategię walki z pandemią oparł na masowych szczepieniach przeciwko koronawirusowi. Tymczasem Michał Dworczyk poinformował, że kolejny producent nie dostarczy szczepionek na czas.

Moderna nie zdąży z dostawą swojej partii szczepionek. Taką informacją podzielił się Michał Dworczyk.

— Niestety dzisiaj rano przyszła do nas informacja, że dostawa szczepionki Moderna jutro została odwołana i została przesunięta najwcześniej na najbliższy weekend, więc jest to kolejne kilka dni, kiedy kolejny producent informuje w ostatniej chwili o zmianie terminu dostawy — przekazał polityk.

Czytaj także: Cejrowski nie wytrzymał: „Niemcy długo nie wytrzymali bez pakowania ludzi do obozów”

Na chwilę obecną Dworczyk nie zakłada jednak opóźnienia w szczepieniach Polaków. Szczepionki potrzebne w najbliższym czasie zostały rozesłane już do punktów rozlokowanych w całej Polsce.

Czytaj także: Pfizer wszystkich okłamał? Izrael informuje, że skuteczność szczepionki jest znacznie niższa

— Po odwołaniu wtorkowego transportu szczepionek Moderny, kiedy ustalimy szczegóły tego, z czym właściwie musimy się liczyć będziemy — jeśli będzie taka konieczność – modyfikowali harmonogram szczepień — wyjaśnił Dworczyk.

Przeczytaj również:  Czyżby Mateusz Morawiecki przewidywał powrót pandemii? Mówi o czwartej dawce szczepionki [WIDEO]

Źródło: Dziennik Łódzki

(Visited 868 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Przecież ten rząd to jakaś banda nieudaczników rzyciowych na czele z kłamcą a za plecami mały człowieczek.kota bym mu zabrał za kare nic więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj