Dorota Chotecka to jedna z bardziej rozpoznawalnych i lubianych polskich aktorek. Spełnia się ona, szczególnie odgrywając role teatralne, chociaż zyskała również dużą popularność za sprawą ról w filmach i serialach. Jak się okazuje, aktorka przeżywała ostatnio trudniejsze chwile.

Wielu celebrytów w czasie pandemii koronawirusa doświadczyło trudności w kwestii zarabiania pieniędzy, czy szukania zatrudnienia. Chotecka w rozmowie z „Na żywo” wyznała, że w czasie fali związanej z COVID-19 musiała sobie szybko znaleźć inne zajęcie.

Wyjaśniła, że męczył ją nie tylko fakt, że nie mogła zarabiać na swoje utrzymanie, ale również brak aktywności, który bywał czasem nie do zniesienia.

— Zawód postrzegam jako wyzwanie. Im mam więcej do zrobienia, tym lepiej. Pandemia okazała się koszmarem. Wymyśliłam nowe rzeczy i je robię — powiedziała gwiazda „Miodowych lat”.

Aktorka wyznała również, czym zajmowała się w tym trudniejszym czasie: — Teraz stawiam na reżyserię i pisanie scenariuszy — mówiła Dorota Chotecka.

Na razie nie jest jednak pewne, kiedy będzie można zobaczyć nowy spektakl czy produkcję stworzoną przez aktorkę. Niedługo za to będzie można ją oglądać w serialu TVN pt. „Tajemnica zawodowa”.

Zobacz również: Sikorski nie przebiera w słowach: Kukiz sam prosił, żeby go nazywać szmatą

Zobacz również: Krzysztof Bosak o imigrantach a Afganistanu: „Im mniej, tym lepiej”

źródło: wmeritum.pl

(Visited 287 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj