propolski.pl: Kasia Tusk dostała drogą torebkę

Kasia Tusk urodziła. Znamy płeć dziecka. „Wszystko dobrze się udało”

Kasia Tusk po raz drugi została mamą. Radosną nowinę przekazał przyjaciel rodziny, który oznajmił: „Wszystko dobrze się udało”.

Córka premiera Donalda Tuska wraz ze Stanisławem Cudnym powitała na świecie swoje drugie dziecko. Jak się okazuje, jest to dziewczynka, a akcja porodowa odbyła się bez większych komplikacji.

Kasia Tusk rzadko udziela się w mediach społecznościowych i nie odkrywa przed internautami szczegółów ze swojego życia prywatnego. Prowadzi bloga „Make Life Easier” na Instagramie, dzięki któremu zjednuje sobie rzesze fanek.

Ostatnio w sieci pojawiło się mnóstwo doniesień na temat tego, że córka popularnego polityka jest w drugiej ciąży. Okazało się to prawdą, ponieważ radosną nowiną podzieliła się nie sama Kasia Tusk, ale również jej teściowa — Anna Lutomska.

— Jakże to wieści szybko się roznoszą! Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy! — napisała szczęśliwa mama Stanisława Cudnego.

Kasia Tusk pomimo ogromnej popularności jej ojca nie udziela się zbytnio w polskim show-biznesie. Jest raczej skryta i koncentruje się na własnych projektach, a ma ich naprawdę wiele. Nie raz podkreślała, że jej ojciec jest dla niej największym autorytetem.

Zobacz również: Krzysztof Bosak o imigrantach a Afganistanu: „Im mniej, tym lepiej”

Zobacz również: Dorota Chotecka musiała szukać innego zajęcia: „Pandemia okazała się koszmarem”

źródło: edziecko.pl, pudelek.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these