Sytuacja lidera Kukiz’15 Pawła Kukiza ostatnio mocno się skomplikowała. Nie ustają bowiem ataki na posła, w których zdaje się przodować były szef MSZ Radosław Sikorski. Polityk wystąpił na antenie Polsat News i nie szczędził swoich krytycznych uwag pod adresem muzyka.

— Wie pan, jak ktoś kłamie, to chyba trzeba to napiętnować, pani marszałek Witek kłamała, że dokonuje reasumpcji decyzją własną, a pan Kukiz i jego ludzie kłamali, że rzekomo się pomylili, bo się nie pomylili — mówił dosadnie Radosław Sikorski.

— Gdyby się pomylili, to by natychmiast protestowali, a im się przypomniało, że się pomylili po godzinie, czy półtorej. Ale sam pan chyba widział to nagranie, w którym Paweł Kukiz prosi, żeby go nazywać szmatą, więc ja tylko wypełniłem jego prośbę — podkreślił były szef MSZ.

Skąd taki hejt na Pawła Kukiza?

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek podczas ubiegłego posiedzenia Sejmu zarządziła reasumpcję przegranego przez Prawo i Sprawiedliwość głosowania. Tyczyło się ono odroczenia obrad Izby do 2 września.

Wniosek o reasumpcję zaakceptował m.in. Paweł Kukiz oraz dwóch jego kolegów partyjnych koła Kukiz’15. Politycy stwierdzili, że początkowo pomylili się, głosując za przerwaniem obrad Sejmu.

Przeczytaj również:  Żakowski stanął w obronie Lisa, któremu media niszczą karierę: "Lincz jest gorszy niż mobbing"

Teraz Koalicja Obywatelska oraz Lewica obiecały złożenie wniosków o odwołanie marszałek Elżbiety Witek.

Zobacz również: Sikorski atakuje ministra Czarnka: „Jest pan gadającą małpą tak jak Kaczyński”

Zobacz również: Tradycyjne starcie Tuska z dziennikarzem TVP. „Mam moralny opór…” [WIDEO]

źródło: tysol.pl

(Visited 212 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj