propolski.pl: Bezczelne groźby Łukaszenki. Zachęca imigrantów do atakowania granicy Polski [WIDEO]

Bezczelne groźby Łukaszenki. Zachęca imigrantów do atakowania granicy Polski [WIDEO]

Alaksandr Łukaszenka otwarcie prowokuje imigrantów do ataków na Polskę. Stanisław Żaryn, rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych, poinformował o szczegółach wizyty dyktatora w magazynach Bremino w Bruzgach. Cynicznie zachęcał migrantów do atakowania granicy Polski i parcia na Zachód — czytamy.

Alaksandr Łukaszenka pojawił się w piątek tuż przy granicy polsko-białoruskiej. W trakcie wizytacji w magazynach Bremino w Bruzgach przemawiał do imigrantów. Przywódca białoruskiego reżimu wygłosił prowokacyjne przemówienie.

Zobacz również: Nie uwierzysz! Białorusini uczą migrantów walki nożem? [WIDEO]

— Dziś u migrantów skupionych w Magazynach Bremino w Bruzgach propagandowe spotkanie z A. Łukaszenką. Dyktator cynicznie zachęcał migrantów do atakowania granicy Polski i parcia na Zachód, choć wie, że dostanie się do RP w ten sposób jest niemożliwe — relacjonuje Stanisław Żaryn.

Zobacz również: Minister Błaszczak skacze z radości. Posiłki wojskowe z kolejnego państwa. 100 inżynierów zbuduje dla nas zaporę na granicy

Podczas wystąpienia Łukaszenka zapowiedział, że „zrobi wszystko”, czego tylko chcą migranci.

— Jeżeli Niemcy i Polacy nie chcą mnie dzisiaj słuchać, to nie moja wina. Zrobię, co zechcecie, nawet oznaczałoby to skrzywdzenie Polaków i innych. Ale musicie zdać sobie sprawę, że nie możemy rozpocząć wojny, by wymusić korytarz przez Polskę do Niemiec — podkreślił białoruski dyktator.

Zobacz również: Zastrzelił trzech członków BLM. Sąd orzekł 5 razy NIEWINNY [WIDEO]

Źródło: wMeritum.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these