propolski.pl: Nie uwierzysz! Białorusini uczą migrantów walki nożem? [WIDEO]

Nie uwierzysz! Białorusini uczą migrantów walki nożem? [WIDEO]

Białoruski serwis opozycyjny Nexta opublikował szokujące nagranie, na którym Białorusini szkolą imigrantów na granicy. Podczas szkolenia pogranicznicy prezentowali nie tylko sposób rzucania kamieniami i kłodami, ale także techniki zabijania nożem. Widzimy, jak funkcjonariusz pokazuje migrantom, w które części ciała zadawać ciosy nożem.

Opozycyjny serwis Nexta informuje, że nagranie zarejestrowano w pokoju będącym miejscem przetrzymywania imigrantów przez białoruskich funkcjonariuszy. Mężczyzna w ciemnych ubraniach instruuje obcokrajowców, aby ci rzucali w polskie służby wszystkim, co mają pod ręką (kamienie, butelki, kłody, patyki), a następnie szybko uciekali w głąb granicy.

Zobacz również: Zamaskowani dziennikarze płaczą, że zostali zatrzymani. Wojsko komentuje incydent [WIDEO]

W pewnym momencie instruktor przechodzi do bardziej bojowej części szkolenia. Zapowiedział, że imigranci otrzymają na wyposażenie noże. Wyjaśnił im nawet, w jaki sposób mają się nimi posługiwać, aby zabić przeciwnika lub zadać jak najbardziej dotkliwe obrażenia.

— Będziecie mieli noże, sprzęt, waszym zadaniem będzie dźgać w niechronione miejsca — mówi na nagraniu osoba w czarnym ubraniu.

— W szyję, pachy, nogi, ręce — wymieniał instruktor.

Imigranci usłyszeli również, że nie mają powodów do żadnych obaw, bo Polacy nie odpowiedzą zbyt zdecydowanie.

— Nie bójcie się. Nie będą do was strzelać, a jeżeli będą, to tylko w powietrze — zapewnił obecnych na spotkaniu.

Zobacz również: Minister Błaszczak skacze z radości. Posiłki wojskowe z kolejnego państwa. 100 inżynierów zbuduje dla nas zaporę na granicy

Część komentujących sugeruje, że nagranie to może być kolejny fake albo prowokacja. Białorusini oczekują tego, aby polskie służby zaczęły strzelać do ludzi. Internauci wskazują na to, że osoby na nagraniu najpierw mówią po angielsku, a następnie po białorusku. Niezależnie jednak, czy wideo jest fałszywe, nasi pogranicznicy muszą dać z siebie wszystko i bardzo uważać.

Źródło: wMeritum.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these