W programie „Woronicza 17″ w TVP Info doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań. Dziennikarz Miłosz Kłeczek starł się z posłem KO Dariuszem Jońskim. Polityk opozycji ostatecznie stracił cierpliwość i wyszedł ze studia.

— Pan Joński abdykował — ogłosił Miłosz Kłeczek.

Co było powodem tak zdecydowanej reakcji posła Jońskiego? Omawianym w czasie programu tematem była tarcza antyinflacyjna przedstawiona przez PiS. Zdaniem partii rządzącej wprowadzone rozwiązania pomogą wyhamować szalejącą inflację.

Optymizmu w tej kwestii nie przejawiają jednak posłowie opozycji. Jeden z gości poseł Dariusz Joński wyjaśnił, że wysoka inflacja to wina Prawa i Sprawiedliwości.

W pewnej chwili do sprzeczki włączył się prowadzący Miłosz Kłeczek. Dziennikarz zwrócił się do Jońskiego, jaki pomysł na powstrzymanie inflacji ma Donald Tusk, a następnie został nazwany „funkcjonariuszem PiS” oraz „panem Kłeczkiem”.

— Używa pan populizmu i propagandy panie Joński, po co przychodzi pan do tego programu? — zauważył dziennikarz TVP Info.

Dariusz Joński nie kryjąc zniecierpliwienia, podkreślił, że przyszedł tutaj, by nakreślić całą sytuację.

— Pan mnie zagłusza, bo pan nie jest dziennikarzem — atakował poseł opozycji.

Przeczytaj również:  Partia KORWiN zmienia nazwę. Sławomir Mentzen wyjaśnia powody decyzji

— Pan Joński przyszedł do tego programu ze swoim populistycznym, propagandowym programem partyjnym — wyjaśniał Kłeczek. Redaktor przypomniał, że w czasie rządów PO-PSL stawka godzinowa pracy oscylowała w granicach 5 zł, a pensja minimalna 1600 zł.

— Bezrobocie osiągało 13 procent — ocenił Kłeczek.

Poseł Koalicji Obywatelskiej stwierdził, że nie jest w stanie nic więcej dodać, ponieważ „funkcjonariusz PiS przerywa”.

— Nie wiem po co, pan przyjmuje zaproszenie do programu, skoro pan zagłusza — skwitował Miłosz Kłeczek.

— Skoro pan nie chce słuchać tego, co mamy do powiedzenia, to nie będziemy do pana programu przychodzić w ogóle, bardzo dziękuję — oświadczył Joński i wyszedł ze studia.

Zobacz również: Obrzydliwe odkrycie w PKP. Pasażerka uciekła z przedziału: „Było ich mnóstwo” [WIDEO]

Zobacz również: Maciej Stuhr szczerze o ojcu. „Z niektórymi rzeczami już się żegna”

Źródło: TVP.Info, Twitter.com

(Visited 13 790 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Dawno dawno temu w odległej galaktyce PO dochodzi do władzy, pan Kłeczek zachowuje posadę redaktora, w 2007 roku rządził pis płaca minimalna to 960zł a bezrobocie wynosi 15%. 2019 pis ponownie u władzy, czemu premier Morawiecki zgodził się na fit for fifty five.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj