Kyle Rittenhouse został uniewinniony od wszystkich 5 zarzutów dotyczących postrzelenia trzech członków BLM. Mężczyzna usłyszał od ławy przysięgłych 5 razy słowa NIEWINNY. Ławnicy uznali, że działał on wyłącznie w obronie własnej. Uznano go za niewinnego także w zarzucie dotyczącym nielegalnego przewiezienia broni między poszczególnymi stanami.

O sprawie Kyle’a Rittenhose’a było głośno jakiś czas temu, gdy w Stanach Zjednoczonych dochodziło do masowych zamieszek, aktów wandalizmu i kradzieży. Chłopak uratował swoje życie, gdy 3 członków grupy BLM próbowało odebrać mu broń. Gdy Kyle upadł na ziemię, uciekając przed goniącymi go napastnikami, zmuszony był oddać strzały w stronę trzech mężczyzn będących zaledwie metry od niego. Dwoje napastników zginęło na miejscu, a trzeci został ranny.

Wzruszające nagranie pokazuje, jak cała sprawa wpłynęła na młodego chłopaka. Gdy doszło do niefortunnej strzelaniny Kyle miał zaledwie 17 lat. Niestety w tej sprawie, tak naprawdę, nie ma żadnego zwycięzcy. Trzej ludzie zginęli z własnej głupoty. A młody chłopak musi spędzić resztę życia ze świadomością, że musiał odebrać je komuś innemu.

Zobacz również: Zamaskowani dziennikarze płaczą, że zostali zatrzymani. Wojsko komentuje incydent [WIDEO]

Przeczytaj również:  „Była próba zamachu na Putina”. Szef wywiadu ujawnił, kiedy mogło do tego dojść

Gdy Kyle wstał, usłyszał pięć razy powtórzone „not guilty”, czyli niewinny. Po trzecim razie zaczął płakać, po piątym nogi odmówiły mu posłuszeństwa i opadł na stojący przed nim stół.

Kyle Rittenhouse został uniewinniony ze wszystkich zarzutów przeciwko niemu, w tym z tego za umyślne zabójstwo – najpoważniejszego z pięciu zarzutów przeciwko niemu w sprawie. Przypomnijmy, że Kyle został zaatakowany przez trzech członków ruchu BLM, którzy chcieli odebrać mu broń. Dwóch śmiertelnie postrzelił, jednego ciężko ranił.

Zobacz również: Przełom!? Spakowali się i opuszczają obozowiska… Straż Graniczna przekazuje informacje na temat ruchów migrantów

Źródło: Facebook.com, Youtube.com

(Visited 7 367 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj