Odkąd Barbara Kurdej-Szatan zamieściła kontrowersyjny wpis o Straży Granicznej jej życie całkowicie się zmieniło. Aktorka straciła posadę w TVP i Play, a gdy już myślała, że los się do niej nie uśmiechnie współpracę zaproponowała jej Nina Terentiew.

Wiele wskazywało na to, że Kurdej-Szatan jednym wulgarnym wpisem przekreśliła całą swoją karierę. Po jej słowach odwrócili się od niej fani oraz pracodawcy.

Prezes TVP Jacek Kurski poinformował, że aktorka nie zagra już więcej w serialu „M jak Miłość”. Także firma Play pod wieloma naciskami społecznymi zerwała umowę z gwiazdą.

Wydawałoby się, że to prawdziwy koniec świata dla aktorki. Jednak nie wszystko stracone! Według ustaleń „Super Expressu” pojawiły się osoby, które chcą współpracować z celebrytką.

Wśród nich znalazła się prezenterka Nina Terentiew, która nigdy nie kryła swojej sympatii do Kurdej-Szatan. Uznała ona, że aktorka idealnie nadaje się do programów Polsatu, co potwierdziła za sprawą występów w „Twoja twarz brzmi znajomo”, czy „Taniec z gwiazdami”.

Jak się teraz okazuje Kurdej-Szatan ma szansę poprowadzić nowy program w Polsacie.

— Wiosną Kurdej-Szatan ma poprowadzić zupełnie nowy program rozrywkowy w Polsacie. Format nie jest jeszcze dokładnie znany, ale na korytarzach stacji mówi się, że będzie to show z udziałem gwiazd i celebrytów, a Basia będzie jego gospodynią — przekazał informator „SE”.

Przeczytaj również:  Encyklopedia Antykultury, czyli książka, którą każdy człowiek powinien mieć na półce. Dlaczego?

Zobacz również: Tusk skrytykował liderów europejskich prawicowych partii: „Pożyteczni idioci”

Zobacz również: Nieprzyjemny incydent w Atenach. Duchowny nazwał papieża Franciszka heretykiem [WIDEO]

Źródło: o2.pl, Polsat, SuperExpress.pl

(Visited 1 775 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj