W niedzielę wieczorem w TVP odbył się uroczysty koncert „Murem za polskim mundurem”. Jak łatwo się domyślić wydarzenie to było wyrazem wsparcia i szacunku dla polskich żołnierzy oraz służb ochraniających granicę polsko-białoruską. Oglądalność była tak duża, że prezes stacji Jacek Kurski nie krył swojego zachwytu.

— Pierwszy w historii taki koncert — w bazie lotniczej Wojska Polskiego — w solidarności i hołdzie wdzięczności dla żołnierzy, funkcjonariuszy i policjantów strzegących wschodniej granicy ogląda na TVP1 i Polonii 3,5 mln Widzów! Dziękujemy — obwieścił zadowolony Jacek Kurski.

Koncert „Murem za polskim mundurem” odbył się na terenie 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Prowadzącymi byli Agata Konarska i Michał Adamczyk.

Widzom zaprezentowano występy znanych gwiazd m.in. Edyty Górniak, Viki Gabor, Jana Pietrzaka, Haliny Frąckowiak, czy Rafała Brzozowskiego. Pojawili się również zagraniczni goście: Oceana, Loona, Las Ketchup, Jenny Berggren, Captain Jack, In-Grid, No Mercy oraz Lou Bega.

Widzowie byli pod wrażeniem, jednak nie zabrakło także krytycznych komentarzy.

— Nie wierzę, ze to się dzieje naprawdę!! Dla żołnierzy na granicy wyrazy szacunku, tak- ale robienie takiego żenującego koncertu z bajlando i rozchełstanymi młodzikami wymachującymi marynarkami na scenie, urządzanie sobie świetnej zabawy w sytuacji, gdy w tym momencie ludzie umierają w lasach z wycieńczenia i hipotermii jest skrajnie nie na miejscu! Jestem w szoku — czytamy jeden z niepochlebnych wpisów.

Przeczytaj również:  Komunikat Straży Granicznej. Nowe niepokojące doniesienia

Kolejny internauta zauważył, że wszystko odbywało się w atmosferze braku obostrzeń i nieodpowiedzialności.

— To TVP już nie boi się Covida??? Takie imprezy organizować w pandemii??? BTW repertuar żenujący…Kto ku…. dobierał ten repertuar. Ja pier…zero szacunku do tych ludzi, którzy walczyli za Polskę — napisano.

Zobacz również: Uczeń gimnazjum obejrzał 5 minut zakazanego filmu. Kim Dzong Un surowo go ukarał

Zobacz również: Nieprzyjemny incydent w Atenach. Duchowny nazwał papieża Franciszka heretykiem [WIDEO]

Źródło: Twitter.com, TVP

(Visited 255 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj