Nominowana do tytułu „Warszawianki Roku” „Babcia Kasia”, a właściwie Katarzyna Augustynek po raz kolejny przypomniała o swoim istnieniu. Kobieta wzięła udział w zorganizowanej przez Donalda Tuska demonstracji sprzeciwu wobec niedawnego wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

Na krążącym nagraniu widać, jak „Babcia Kasia” wyposażona w drzewiec z flagą środowisk LGBTQIA atakuje uczestnika kontrmanifestacji. Przeciwnicy Donalda Tuska zgromadzeni byli nieopodal protestu opozycji.

Katarzyna Augustynek, szerzej znana jako „Babcia Kasia” zdążyła zasłynąć już wielokrotnymi ekscesami na wszelkiego rodzaju manifestacjach. Choć kobieta od dłuższego czasu miewa problemy z prawem, nie przeszkodziło to władzom Warszawy nominować ją do tytułu „Warszawianki Roku” w kategorii senior.

Na szokującym filmie widać jak bije drzewcem tęczowej flagi kobietę, która jest najprawdopodobniej uczestnikiem kontrmanifestacji. Warto również zauważyć, że funkcjonariusze policji nie potrafili zareagować adekwatnie do zaistniałej sytuacji.

Przeczytaj również: Tusk atakuje podczas manifestacji w Warszawie: „Pseudo trybunał, grupa przebierańców” [WIDEO]

Przeczytaj również: Uczestniczka Powstania Warszawskiego straciła cierpliwość: „Milcz chamie skończony!” [WIDEO]

źródło: Tysol

(Visited 1 176 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj