propolski.pl: Donald Tusk o incydencie z Jachirą

Tusk atakuje podczas manifestacji w Warszawie: „Pseudo trybunał, grupa przebierańców” [WIDEO]

Donald Tusk zorganizował manifestację po decyzji Trybunału Konstytucyjnego, na której pojawiły się tysiące ludzi. Były premier nie szczędził słów mocnej krytyki pod adresem partii rządzącej i wygłosił długie przemówienie.

— Zawsze, kiedy byliśmy razem w najważniejszych sprawach, to wygrywaliśmy. I teraz też zwyciężymy, bo jest nas więcej! — mówił Donald Tusk podczas demonstracji. Po chwili przybliżył wszystkim swoje motywacje, stwierdzając, że został przyparty do muru i czuł się zobowiązany do tego, by coś z tym wszystkim zrobić.

— Niech nikt się nie dziwi, że czułem się zobowiązany w tym krytycznym momencie, aby podnieść alarm. Alarm spowodowany decyzjami pseudo trybunału i partii rządzącej, która bez ukrywania czegokolwiek podjęła decyzję o wyprowadzeniu Polski z Unii Europejskiej — powiedział podczas swojego przemówienia nowy lider PO.

Donald Tusk nazwał również sędziów TK „grupą przebierańców na polecenie prezesa partii gwałcących Konstytucję”.

— Zawsze, kiedy byliśmy razem w najważniejszych sprawach, to wygrywaliśmy. I teraz też zwyciężymy, bo jest nas więcej! Gwałcenie standardów europejskich to odbieranie nam naszych praw i wolności, dlatego musimy przeciwko temu wspólnie zaprotestować. Jeśli ustalimy wspólny mianownik, to pokonamy ich nie tylko w tej sprawie, ale na końcu zmienimy tę złą władzę — stwierdził Tusk.

Zobacz również: Prezydent Czech trafił do szpitala. Polityk choruje od wielu miesięcy

Zobacz również: Krzysztof Jackowski zdradził, jaki będzie 2022 r. Jego słowa nie napawają optymizmem

Hymn.

Proszę nie regulować odbiorników. Donald śpiewa hymn Polski. 🤣🤣🤣

Opublikowany przez KoMEMtator. Żarty i memy najlepsze na polityczne systemy. Niedziela, 10 października 2021

źródło: YouTube.com, polsatnews.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these