propolski.pl: Anna Mucha zmęczona obostrzeniami

Anna Mucha zasmucona sytuacją w branży: „Jest bardzo źle”

Aktualna sytuacja w kraju i na świecie pozostawia wiele do życzenia. Pandemia koronawirusa utrudniła ludziom z popularnych branż swobodne zarabianie pieniędzy. Bardzo ciepią szczególnie artyści. O problemach w branży aktorskiej opowiedziała Anna Mucha.

Aktorka zabrała głos w sprawie obecnej sytuacji w kraju. Jak sama przyznała, nie może narzekać na swój los, choć zdaje sobie sprawę z trudnej sytuacji kolegów i koleżanek. W rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała o kryzysie i swoich odczuciach względem lockdownu.

Zobacz również: Aktor Antoni Pawlicki wściekły na polityków: „Kurr… co się w tym kraju dzieje?!”

— Jest bardzo źle. Ja nie mogę narzekać, bo nie mówię o sobie. Jestem szczęśliwa, bo ja jestem na planie fabuły, co jest radością samą w sobie. Jestem na planie serialu, co też jest radością samą w sobie, więc ja pracę mam — wyjaśniła Anna Mucha.

— Moi bliscy, moi koledzy techniczni, moi koledzy aktorzy i nie tylko, to są ludzie, którzy często od 15 marca nie przepracowali ani jednego dnia i nie wiedzą, jak będzie wyglądać ich życie w przyszłości. Bardzo liczymy na to, że we wrześniu będziemy mogli dla was grać w pełnym zakresie, ale jak będzie, to czas to pokaże — dodała artystka.


źródło: plotek.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these