Real Farm

Real Farm – Gold Edition zmierza na PlayStation®4, Xbox One oraz Steam®

Złota edycja jest dostępna w fazie Beta dla wszystkich posiadaczy gry na Steam

Złota edycja Real Farm jest w drodze na PlayStation®4, Xbox One oraz Steam®. Wydanie to wzbogaci grę o nowe ulepszenia, które mają za zadanie podnieść wrażenia z gry wszystkim wirtualnym farmerom. Real Farm – Gold Edition zawiera wszystkie wcześniej wydane DLC, różnorodne usprawnienia jakości, zoptymalizowaną rozgrywkę i dopracowaną mechanikę gry. SOEDESCO® ogłosiło, że posiadacze podstawowej wersji gry na dowolnej platformie automatycznie otrzymają Złotą Edycję. Właściciele Real Farm na Steam już teraz mogą wypróbować wersję Beta.

O becie

Dzięki wersji beta gry Real Farm – Gold Edition wszyscy szczęśliwi posiadacze tytułu na Steamie mają niesamowitą okazję, by na nowo odkrywać wiejskie krajobrazy, budując własną farmę. Wersja Beta posiada zarówno Pakiet Ziemniaków, jak i DLC do mapy Grünes Tal z podstawki. Pojawia się również z udoskonaloną mechaniką i ulepszoną oprawą wizualną. Podczas testów beta, SOEDESCO gromadzić będzie opinie społeczności, aby mieć jak najlepszy wgląd w to czego oczekują gracze. Ostateczna wersja Real Farm – Gold Edition będzie zawierała także zupełnie nowy system AI dla pojazdów i pieszych, ulepszoną grafikę i większą liczbą klatek na sekundę. Przebudowano również UI oraz UX mapy gry, samouczka i sklepów.

O Real Farm – Gold Edition


Załóż swoje poczciwe gumofilce, odpal traktor i uruchom „Real Farm”. Przeskocz z pracy jako typowy robotnik rolny do pierwszej ligi farmerskiej w trybie kariery, lub skup się na byciu uznanym rolnikiem w trybie gry swobodnej. Dzięki dwóm mapom poznaj amerykańskie oraz zachodnioeuropejskie wioski. Zdobądź ziemię, zarządzaj personelem, roślinami uprawnymi i zwierzętami oraz kieruj potężnymi pojazdami rolniczymi, rozwijając jednocześnie swoją reputację. 

Złota edycja zawiera:

  • Pakiet Ziemniaków i DLC do mapy Grünes Tal.
  • Zoptymalizowana rozgrywka dzięki ulepszonej grafice oraz większej liczbie klatek na sekundę.
  • Wiele ulepszeń jakości, w tym całkowicie nowy AI i przebudowa UI/UX.
  • Dopieszczona mechanika dająca uczucie płynnej rozgrywki.

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these