Antoni Pawlicki po występie w programie Azja Express miał nadzieję na nowe propozycje biznesowe. Jego przeczucia nie pokryły się z rzeczywistością, a po zakończeniu show nie odnotował znaczącego wzrostu ofert. Aktor znany jest z ról w takich filmach jak Big Love czy Kac Wawa.

Antoni Pawlicki prowadzi również konto na Instagramie i tam często wylewa swoje żale i frustracje. W niedzielę zabrał głos w sprawie ostatniej ustawy przegłosowanej w polskim sejmie. Oburzony 36-latek nie przebierając w słowach dał upust swoim emocjom.

— Kurr… Co się w tym kraju dzieje? — pytał zdenerwowany aktor.

Zobacz również: Wokalista zespołu disco-polo nie żyje. Chciał uratować dwie osoby, a sam utonął

— W końcu jest zgoda w sejmie! Najpierw w sprawie podwyżek o ponad 50% dla wszystkich polityków oraz dodatkowe miliony na partie polityczne i to kiedy? Dzień po tym, jak ogłoszono historycznie największy spadek polskiego PKB! A potem wszyscy zgodnie olali raport Rzecznika Praw Obywatelskich. Podczas prezentacji raportu Bodnara o stanie praw człowieka w Polsce sejmowe ławy świeciły pustkami! Po obu stronach! Skandal kurr…! Wszystkich Was zwalniam! — kontynuował Pawlicki.

Jego fani szybko przyznali mu rację, dodając słowa otuchy.

— Czuję dokładnie taką samą złość i ogromne rozczarowanie, To jest skandal!, Zgadzam się z Panem w 100%!, Ja też bym bardzo chętnie ich zwolniła, Miło czytać, że nie jestem osamotniony w takim myśleniu — czytamy w komentarzach.

źródło: pudelek.pl

(Visited 2 789 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj