Rzeczywistość koronawirusowych obostrzeń doprowadza Polaków do chaosu i wielu emocjonalnych konfliktów. Tym razem w jednym z supermarketów w Lesznie doszło do zaskakującego incydentu. Bójka w Kauflandzie mocno zaskoczyła internautów. Na opublikowanym wideo widzimy, że w kolejce do kasy doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Miało ono miejsce już ponad tydzień temu, jednak ponownie zrobiło się o nim głośno za sprawą wrzuconego do sieci nagrania.

Bójka w jednym z supermarketów rozegrała się 10 kwietnia, jednak zdarzenie dopiero teraz obiegło media. Widzimy na nim, jak osoby stojące w kolejce skonfliktowały się między sobą — najpierw dyskutując, a potem nie szczędząc sobie rękoczynów. W efekcie kobieta nieznosząca sprzeciwu uderzyła mężczyznę, a on oddał jej w twarz.

Zobacz również: Dom Jarosława Kaczyńskiego zniknął z Google Maps. Jak to się stało?

Uderzenie było na tyle silne, że kobieta od razu osunęła się na ziemię. Sprawą zajęła się policja z Leszna, która przybyła na miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie wiadomo, że incydent ten dotyczył braku maseczek.

— Wcześniej prawdopodobnie doszło między tymi osobami do nieporozumienia i wymiany zdań. Policjanci na miejscu wylegitymowali wszystkich uczestników zdarzenia, ustalając ich tożsamość — powiedziała Monika Żymełka, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lesznie.

źródło: wmeritum.pl

(Visited 18 832 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj