Krzysztof Jackowski to najbardziej popularny jasnowidz w Polsce. Tym razem prowadził kolejną transmisję na żywo, podczas której odpowiadał na pytania internautów. Jedno z nich dotyczyło przyszłości naszego kraju. Wizjoner nie ma jednak dobrych wieści, o czym uprzedził swoich sympatyków.

Krzysztof Jackowski często dzieli się swoimi rozważaniami w kwestii polityki i przyszłości. Teraz odniósł się do krążącej w internecie wróżby, że świat już wkrótce czeka kataklizm, ale Polska nie wyjdzie na nim źle. Wręcz przeciwnie — stanie się bogatym i silnym krajem.

Jasnowidz z Człuchowa nie podziela entuzjazmu z tej przepowiedni. Jako argument podał, że nasz kraj ma słabą pozycję geopolityczną, a przez swoje położenie nie uniknie zawirowań politycznych.

Zobacz również: Dom Jarosława Kaczyńskiego zniknął z Google Maps. Jak to się stało?

— Polska leży w bardzo niedobrym punkcie geopolitycznym. Kiedy się na świecie dzieje coś niedobrego, Polska w taki czy inny sposób obrywa. A poza tym nie mamy silnego państwa, nie mamy stabilnej, silnej polityki — zauważył Krzysztof Jackowski podczas ostatniej wizji na żywo.

Zdaniem jasnowidza położenie naszego kraju to nie jedyny problem. Polsce brakuje silnych sojuszników, którzy mogliby nas wesprzeć w razie międzynarodowego konfliktu.

Przeczytaj również:  Kowalski: "Nie mam dobrych wieści. Jest gorzej niż myślałem. Ceny energii doprowadzą do upadku"

Zobacz również: Zwróciła mu uwagę na brak maseczki. Po chwili leżała na ziemi! [WIDEO]

— Nie mamy sprzymierzeńców, nie stoją za nami państwa silne, które jak jeden mąż poszłyby za nami, gdyby była potrzeba. Polska wychodzi przed szereg, potem obrywamy politycznie i nie tylko, także gospodarczo, a także na różnych sojuszach. My po prostu machamy szabelką jako kraj, ale niewiele z tego wynika, a tej szabelki tak naprawdę nikt się chyba nie boi — podkreślił Krzysztof Jackowski na YouTube.

źródło: o2.pl

(Visited 2 194 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj