Lech Wałęsa należy do tych polityków, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych. Były prezydent często rozmawia z fanami i publikuje wideo za pomocą transmisji na żywo.

Ostatnią rozmowę z obserwującymi go sympatykami przerwała mu nagle żona — Danuta Wałęsa, która zganiła swojego męża. Po kilku dniach polityk skomentował całą sytuację i przedstawił internautom swoją wersję historii.

Podczas ostatniego nagrania on-line z użytkownikami Facebooka, Lech Wałęsa zdementował doniesienia o libacjach alkoholowych, które miały mieć rzekomo miejsce podczas obrad okrągłego stołu w 1989 roku.

Zobacz również: Warszawa: Drastyczne podwyżki opłat za wywóz śmieci. Nawet 250 zł miesięcznie

Gdy Wałęsa był w trakcie swojej opowieści, do pokoju wpadła Danuta Wałęsa, która rozwścieczonym głosem zawołała: „Rodziną się kurde zajmij!”.

— Jak niektórzy zauważyli, moja luba włączyła się do mojej dyskusji z wami i zauważyła, że więcej czasu winnym poświęcić swojej rodzinie i ona ma rację. Za mało czasu miałem, by więcej służyć rodzinie, dlatego wysłucham jej prośby czy żądania i trochę więcej czasu będę poświęcał rodzinie — wyjaśnił były prezydent w kolejnym spotkaniu on-line z internautami.

Zobacz również: Sondaż: Wielkie zaskoczenie. Partia Hołowni w zawrotnym tempie dogania PiS. Więcej lockdownu, a będzie polityczny przewrót?

Były prezydent opatrzył swoje nagranie podpisem: „Kurde, moja luba ma racje, trzeba więcej czasu oddać rodzinie”.

KURDE, MA RACJE.

Kurde, moja Luba ma racje, trzeba więcej czasu oddać Rodzinie.

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Wtorek, 30 marca 2021

źródło: nczas.com

(Visited 485 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Sensacyjne doniesienia ws. marszałka Senatu! Materiał dowodowy zawiera zeznania 200 osób: "Cennik za udział w operacji Grodzkiego"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here