Podczas ostatniej konferencji prasowej kandydujący na prezydenta Rzeszowa Grzegorz Braun przedstawił swoją najważniejszą obietnicę wyborczą.

Grzegorz Braun zapowiedział, że jeżeli tylko uda mu się wygrać wybory, to pierwszego dnia ogłosi miasto strefą wolną od lockdownu. Tym samym otworzy wszystkie obiekty podległe miastu i pozwoli wznowić usługi.

Polityk dodał, że wezwie zależnych od miasta dyrektorów szkół i placówek edukacyjnych, by bez przeszkód powrócili do swoich obowiązków. Prawicowy polityk oświadczył, że otworzy wszystkie obiekty sportowe oraz rekreacyjne utrzymywane przez miasto.

Zobacz również: Tomasz Lis zaszczepił się. Przy okazji ośmieszył Szymona Hołownię

— Skieruję Straż Miejską do ochrony i obrony przedsiębiorców, restauratorów i organizatorów innego rodzaju usług, siłowni, sal gimnastycznych, sal zabaw dla dzieci. Skieruję Straż Miejską do tego, żeby monitorowała sytuację, żeby uruchomiła gorącą linię dla wszystkich przedsiębiorców w Rzeszowie, którzy napotykaliby jakieś przykrości, nieprzyjemności i przeszkody w swojej pracy — powiedział poseł Konfederacji.

Zobacz również: Hołownia znowu wykrada posłów opozycji. Koalicja Obywatelska rozpętuje medialną burzę

Braun nazwał narrację rządu prawdziwą „drogą do katastrofy”. Wyjaśnił, że wszystko to, co się dzieje, jest działaniem bezprawnym i bezrozumnym.

— Polityka lockdownu jest nie tylko nieskuteczna. Jest przeciwskuteczna. Mamy do czynienia z katastrofą społeczną. Mamy już w tej chwili notowany przez psychologów, psychiatrów, opiekunów społecznych 30-procentowy wzrost liczby zamachów na własne życie wśród dzieci i młodzieży, wśród nieletnich. 30 procent samobójstw więcej! Druga liczba to 100 tysięcy nadmiarowych zgonów. Mamy rekordową liczbę upadłości i restrukturyzacji przedsiębiorstw. Z tym trzeba skończyć. Lockdown nie działa — podkreślił Braun.

Rzeszów strefą wolną od lockdownu

Konferencja Grzegorza Brauna „Rzeszów strefą wolną od lockdownu”.

Opublikowany przez Konfederacja Wtorek, 20 kwietnia 2021

Źródło: wPrawo.pl

(Visited 129 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj