propolski.pl: Znany youtuber sparodiował minę Morawieckiego

Znany youtuber sparodiował „minę Morawieckiego”. Tym razem przesadził? [WIDEO]

Maciej Dąbrowski to autor kanału na YouTube o nazwie „Z dvpy”. Internauta opublikował kilka nagrań z udziałem szefa polskiego rządu. Nawiązał przy tym do nietypowej miny premiera, o której było głośno w ostatnich dniach.

Pisaliśmy o tej sprawie szerzej tutaj.

W materiale dotyczącym osoby śp. Jana Olszewskiego możemy obejrzeć premiera Morawieckiego, który zrobił groźną minę. Gdy do polityka zwrócił się Antoni Macierewicz, Morawiecki wyglądał tak, jakby miał się na niego rzucić. Całe zdarzenie odbiło się szerokim echem w mediach.

„Miną Morawieckiego” zainteresowali się internauci, a także eksperci od mowy ciała.

Daria Gromadzka-Guzik, to ekspertka od mowy ciała, która postanowiła przeanalizować dziwną minę premiera Morawieckiego.

– Patrzeć wilkiem, bykiem lub spode łba” to najbardziej trafne opisy spoglądania z dezaprobatą, nienawiścią lub wrogo. Jeśli towarzyszy temu mimowolna, szybka ekspresja mimiczna przybliżenia się i ponadnaturalnego rozszerzenia oczu znaczy: grożę, straszę – pisała Daria Gromadzka-Guzik na swoim profilu społecznościowym.

W internecie pojawiło się wiele parodii wideo, chociażby wspomnianego Macieja Dąbrowskiego.

Kanał Dąbrowskiego opiera się na podkładaniu głosu (dubbingowaniu) pod wypowiedzi znanych i popularnych osób. Za sprawą tego pomysłu powstają zupełnie nowe historie bawiące widzów.

Twórca kanału „Z dvpy” zażartował sobie z premiera Morawieckiego, podkładając pod niego swój głos. Tym samym słyszymy polityka, który mówi o tym, że „Polska jest lepsza od Niemiec”.

Na nagraniu youtuber skomentował także ujęcia z groźną miną premiera, podkładając do niej głos. Na filmie słyszymy więc, jak youtuber wciela się w Antoniego Macierewicza i woła do Morawieckiego:

„Ej, Mateusz wstawaj! Zes****ś się!”.

Zobacz również: Prezydent Ukrainy wypowiedział zaskakujące słowa do Macrona: „Dobrze bawiliście się z Putinem, co nie?” [WIDEO]

Zobacz również: Przykra sprawa! Elon Musk stracił kilkadziesiąt satelitów z powodu burzy geomagnetycznej

źródło: YouTube.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these