Daria Gromadzka-Guzik, to ekspertka od mowy ciała, która postanowiła przeanalizować dziwną minę premiera Morawieckiego. Z rana media rozpisywały się o nietypowym wyrazie twarzy premiera, który spotkał się z byłym szefem MON Antonim Macierewiczem.

Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

W „Wiadomościach TVP” ukazał się materiał upamiętniający postać Jana Olszewskiego, który zmarł 7 lutego 2019 roku. W poniedziałek obchodzono trzecią rocznicę jego śmierci, a główne uroczystości odbyły się na Powązkach Wojskowych w stolicy.

W pewnej chwili doszło do zaskakującej sytuacji między Antonim Macierewiczem a Mateuszem Morawieckim.

Kamery uwieczniły, jak szef polskiego rządu z nieukrywaną złością patrzy na Macierewicza i robi w jego kierunku groźną minę.

Mimikę Morawieckiego postanowiła skomentować ekspertka od mowy ciała, która opublikowała wpis na Twitterze.

– Patrzeć wilkiem, bykiem lub spode łba” to najbardziej trafne opisy spoglądania z dezaprobatą, nienawiścią lub wrogo. Jeśli towarzyszy temu mimowolna, szybka ekspresja mimiczna przybliżenia się i ponadnaturalnego rozszerzenia oczu znaczy: grożę, straszę – napisała Daria Gromadzka-Guzik na swoim profilu społecznościowym.

– Ja powiem szczerze, nie mam do końca pewności, czy on jest prawdziwy. Z racji tego, że analizuje pana Morawieckiego od kilku dobrych lat, to nigdy wcześniej nie widziałam u niego takiej ekspresji – mówię tutaj o tych otwartych oczach. Jest to dla mnie tak dziwne, że budzi obawę o prawdziwość nagrania tzn. życzyłabym sobie, żeby ono było nieprawdziwe, ponieważ jeżeli naprawdę tak było, jak to wygląda to mam wrażenie, że dzieje się coś naprawdę niedobrego. Takich nadekspresji mimicznych u pana premiera jeszcze nie mieliśmy nigdy – dodała.

Zobacz również: Sondaż. Pesymistyczne wieści dla Prawa i Sprawiedliwości. Czy stworzy samodzielnie rząd?

Zobacz również: Lech Wałęsa skomentował sytuację wokół Ukrainy: Wspierałem i szanowałem Putina, natomiast posunął się za daleko

źródło: Twitter.com, propolski.pl

(Visited 1 199 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj