Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski dyskutował z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem. W pewnej chwili ukraiński przywódca wypowiedział zaskakujące słowa. Czy wskazują one na to, że ma jakiś żal do prezydenta Francji?

Media w ostatnich tygodniach nieustannie informowały o napięciach na linii Kijów — Moskwa, a także o ruchach wojsk rosyjskich na granicy z Ukrainą. Wiele osób zaczęło zastanawiać się, czy Władimir Putin nie ma przypadkiem w planach ataku na ten kraj.

Do wspomnianej kwestii poważnie podeszły kraje Europy, Stany Zjednoczone oraz Polska, na której terenie pojawiły się dodatkowe siły amerykańskiej armii.

Do nietypowej sytuacji doszło w czasie spotkania prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zelenskiego i prezydenta Francji Emmanuela Macrona. Miało ono miejsce w Kijowie.

W pewnej chwili ukraiński przywódca wspomniał o rozmowie Macrona z Władimirem Putinem, jakby miał pewien żal do polityka.

– Wczoraj po kolacji w Moskwie dobrze bawiliście się z Putinem, co nie? – zapytał Zełeński.

Zobacz również: Janusz Korwin-Mikke zasnął podczas posiedzenia. To kolejny taki przypadek [FOTO]

Zobacz również: Marek Jakubiak o liderze Agrounii: „To jest taki kozak. Uznałem, że mam do czynienia z wariatem” [WIDEO]

źródło: Twitter.com, tvp.info

(Visited 3 181 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj