Dobromir Sośnierz, poseł Konfederacji w ostrym tonie skomentował projekt uchwały Lewicy. Parlamentarzysta nie przebierał w słowach, mówiąc:

– To jest perspektywa genocentryczna, z której mężczyźni są tylko dodatkiem do życia kobiet, wokół których to kobiet wszystko się kręci na tym świecie. To nie problem tych mężczyzn, bo sobie tam umierają i zadowoleni, ale to problem dla kobiet, które z tym bajzlem tutaj zostają. To, że giną mężowie i synowie to problem o tyle, ile kobiety tracą siłę roboczą. To mężczyźni zawsze byli i są głównymi ofiarami wojen – stwierdził w Sejmie poseł, nawiązując do projektu uchwały w sprawie solidarności z obywatelkami Afganistanu.

– Pal licho tam prześladowania chrześcijan, pal licho Ujgurów, możecie tam sobie zabijać kogo chcecie, drodzy Talibowie, byle facetów. Byle przedstawicielki bardziej wartościowej połowy ludzkości miały prawa wyborcze – kontynuował wzburzony korwinista, któremu nie podoba się współczesny świat lekceważący problemy mężczyzn i faworyzujący jedynie kobiety.

– Mam serdecznie dość lekceważenia problemów mężczyzn i patrzenia na świat wyłącznie z perspektywy kobiet, zwłaszcza, ze strony ludzi mających na ustach frazesy o równouprawnieniu. Zanim ktoś przekręci sens mojej wypowiedzi słowa stwierdzę, że spraw kobiet w Afganistanie to też jest problem, ale tylko też – dodał Sośnierz.

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

Poniżej nagranie z całego wystąpienia.

Zobacz również: Ostre spięcie Morawieckiego z Macierewiczem. Wszystko się nagrało! [WIDEO]

Zobacz również: Ekspertka od mowy ciała już wie, co oznacza mina Morawieckiego. Nie ma dobrych wieści

źródło: Twitter.com

(Visited 1 616 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj