propolski.pl: Dziennikarz powiedział to o szprycy

Znany dziennikarz zadziwił wszystkich! Oto co powiedział w kwestii szczepionki [WIDEO]

Temat pandemii w mediach przybrał ostatnio na sile. Wszystko za sprawą rosnącej liczby zachorowań na koronawirusa w całej Europie. Nie uwierzysz, co znany dziennikarz powiedział ostatnio na temat szczepionki.

Tomasz Lorek to znany komentator Polsatu, który w czasie relacji dotyczącej tenisowego turnieju postanowił skomentować antyszczepionkową opinię popularnego tenisisty Novaka Djokovicia.

— Wielu tenisistów nieoficjalnie mówi, że on ma rację. Nie wiemy, czy substancja zawarta w szczepionce nie zniszczy jego śledziony, czy nie będzie miała wpływu na motorykę Djokovicia — powiedział Tomasz Lorek.

Na tym jednak nie koniec.

— Nikt tego oficjalnie tego nie powie, jak się prywatnie rozmawia z czy to czołowymi tenisistami, czy niżej notowanymi w rankingu, każdy powie, Novak ma rację, ze się nie szczepi, bo jego ciało jest jego świątynią. On zarabia, jest legendą — wyjaśnił dziennikarz.

— Wielu tenisistów pokątnie, jak się z nimi rozmawia tak nieoficjalnie, mówi, że Novak ma rację, nie szczepiąc się, ponieważ nie wiemy o tym, czy substancja zawarta w szczepionce nie zniszczy jego śledziony, czy nie będzie miała wpływu na motorykę Djokovicia. Wszyscy mówią, że Novak porusza się po korcie jak tancerz po dywanie — przyznał Lorek.

Ponadto podkreślił, że Serb jest legendą serbskiego sportu i z pewnością geniuszem w swoim rodzaju, który mógłby nawet załatwić sobie zaświadczenie dotyczące szczepienia, a jednak tego nie zrobił.

Do słów dziennikarza odniósł się dr Paweł Grzesiowski, który skrytykował go.

— Nie słyszałem tej wypowiedzi, na ile to był cytat, a na ile wypowiedź samego dziennikarza. Tak czy inaczej, opowiadanie o tym, że szczepionki zostawiają trwały uszczerbek na zdrowiu, jest nonsensem. To pseudotłumaczenia Djokovicia, które on czasem upublicznia. I można tylko współczuć dziennikarzowi, że bez zastanowienia to powtarza — mówił dr Paweł Grzesiowski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Krzysztof Bosak o inflacji: Ma wiele przyczyn – PiS i wojna” [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rafał Ziemkiewicz nie ma złudzeń: Polacy są perfidnie oszukiwani przez Brukselę

źródło: Twitter

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these