Igor Sokołowski, dziennikarz i prezenter TVN24, żegna się po latach współpracy z telewizją z ulicy Wiertniczej. O odejściu pracownika stacji poinformował portal Wirtualne Media.

Dziennikarz telewizji TVN24 według informacji przekazanych przez Wirtualne Media, miał w czwartek wieczorem wysłać do kolegów i koleżanek pożegnalnego maila.

Pracownika stacji zaznaczył w nim, że na decyzję odejścia wpłynęło „kilka mniejszych i większych rzeczy”:

W ostatnim czasie wydarzyło się kilka mniejszych i większych rzeczy, które przesądziły o tym, że to już nie jest moje miejsce — napisał w mailu Igor Sokołowski. — Odejście to naprawdę niełatwa decyzja, ale uczciwość względem Widzów, Was i samego siebie — nie pozostawia mi innej możliwości. Złe rzeczy — chciałbym zapomnieć. Dobre — pozwolicie, zabiorę ze sobą w postaci wspomnień. Za swoje przewiny — przepraszam. Praca z Wami była przywilejem. Bardzo za to dziękuję — brzmi ujawniona przez portal treść maila.

Wirtualne Media skontaktowały się z byłym już dziennikarzem TVN24 w celu uzyskania potwierdzenia wcześniejszych doniesień.

— Potwierdzam, że złożyłem wypowiedzenie, nie chcę mówić o szczegółach ani o dalszych planach — wyznał Wirtualnym Mediom Sokołowski.

Dodał również, że już nigdy więcej nie pojawi się na antenie telewizji. Igor Sokołowski wcześniej związany był z telewizją TVP Info.

Przeczytaj również: Grzegorz Braun wyznał coś strasznego: „Polacy masowo umierają! 60 tysięcy ludzi nie zabił COVID!”

Przeczytaj również: Te dane wstrząsną. Wyciek rzeczywistej liczby zgonów na COVID-19. „Przyjrzyjcie się, abyście dobrze wiedzieli z jakiego powodu wasze życie się zawaliło”

źródło: Do Rzeczy

(Visited 1 892 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Lapid w ciągłym amoku. Padają kolejne ostre oskarżenia. "Dawno minęły czasy, kiedy Polacy krzywdzili Żydów bez konsekwencji"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here