Europosłanka Zielonych Sylwia Spurek słynąca z ekopoglądów wpadła na innowacyjny pomysł. Zapragnęła wreszcie na poważnie zawalczyć o prawa zwierząt. Swój plan działania opisała w mediach społecznościowych.

Spurek opublikowała na Twitterze wiadomość, w której można przeczytać, jak niemiecki Greenpeace nawołuje do całkowitego zakazu reklamy mięsa, tak jak ma to miejsce w przypadku tytoniu.

Zobacz również: Agata Młynarska wytknęła fałsz kolegom z TVP. Zwróciła się do Marzeny Rogalskiej

Europosłance wyjątkowo spodobał się ten pomysł i podążając za ekotrendami, napisała swój komentarz. Nie ukrywała przy tym, że jest to rozwiązanie niezwykle potrzebne naszej cierpiącej planecie.

Zobacz również: Wałęsa jasnowidzem? „To, co się dzieje z pandemią, to ostrzegałem…” [WIDEO]

— Już dawno powinien być zakaz reklamy każdego produktu, który szkodzi zdrowiu ludzi, negatywnie wpływa na klimat, powoduje cierpienie zwierząt, narusza prawa człowieka. Mamy zakaz reklamy i promocji papierosów — czas na zakaz promowania mięsa, mleka, nabiału — stwierdziła Spurek.

Źródło: Tysol.pl

(Visited 561 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Sprzeczka w TVP. Poseł Kropiwnicki stanął w obronie Sienkiewicza: "Nie wiem za co ma przepraszać" [WIDEO]

1 KOMENTARZ

 1. Ja wszystko rozumiem: to że nie je ktoś mięsa (z różnych powodów), to że wewnętrzne czuje się źle jak zabijane są zwierzęta (też z różnych powodów).
  Ale jak można czuć tyle nienawiści jak ta kobieta, nie potrafię zrozumieć.
  Pod maską dobroci, wrażliwości jest w niej tyle bulu a przez to i zła.
  Nie odkryje przecież nic nowego jak powiem że przez zakazy nic dobrego się nie zrobi. Tu potrzeba edukacji i promocji tego sposobu żywienia.
  A Pani Spurek brak obydwu, dodatkowo dodam że nie zna znaczenia słowa tolerancja.
  Powina powieśić sobie nad uszkiem tabliczkę
  „MY LUDZIE JESTEŚMY ZWIERZĘTAMI.
  ALE NIE MUSIMY ZACHOWYWAĆ SIĘ JAK ZWIERZĘTA.”
  Jedno i drugie zdanie ma inną formułę myślową.
  Po kilku latach może by zrozumiała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here