propolski.pl: Wojciech Szczęsny miał wypadek

Te dane wstrząsną. Wyciek rzeczywistej liczby zgonów na COVID-19. „Przyjrzyjcie się, abyście dobrze wiedzieli z jakiego powodu wasze życie się zawaliło”

Jeden z liderów Strajku Przedsiębiorców oraz były kandydat na prezydenta Paweł Tanajno opublikował oficjalne dane Ministerstwa Zdrowia o rzeczywistej liczbie zgonów na COVID-19 w 2020 roku. W piśmie, którym podzielił się Tanajno, nie uwzględniono ofiar z chorobami współistniejącymi.

Ile osób zabił sam wirus COVID-19? Paweł Tanajno opublikował na grupie Strajku Przedsiębiorców (liczącej ponad 200 tysięcy członków) oficjalne dane Ministerstwa Zdrowia dotyczące rzeczywistej liczby ofiar koronawirusa.

W opublikowanym przez aktywistę piśmie czytamy:

„Szanowany Panie, w odpowiedzi na wniosek o udostępnienie informacji publicznej z dnia 29.01.2021 roku zgodnie ze sformułowanymi pytaniami, przekazuję następujące informacje.

Ad. 1

„Ilość zgonów od 4.03.2020 r. do 31.12.2020 r. na sam COVID-19 w przedziale wiekowym 1-20 lat, 21-67 lat, powyżej 67 lat:

Grupa wiekowa 1-20 lat: Liczba zgonów: 5 (bez chorób współistniejących)

Grupa wiekowa 21-67 lat: Liczba zgonów: 1532 (bez chorób współistniejących)

Grupa wiekowa 67 i więcej lat: Liczba zgonów: 3559 (bez chorób współistniejących)

Brak danych o wieku: Liczba zgonów: 6

— OFICJALNE DANE Z MINISTERSTWA O LICZBIE ZGONÓW na Covid w 2020 roku.DOBRZE SIĘ PRZYJRZYJCIE ABYŚCIE WIEDZIELI Z JAKIEGO POWODU WASZE ŻYCIE SIĘ ZAWALIŁO.Przypomnę, że na raka umiera w Polsce 100 tys. osób rocznie” — napisał Tanajno, a jego wpis rozniósł się szerokim echem po mediach społecznościowych.

Przeczytaj również: Zmarła nagle po otrzymaniu szczepionki Pfizera na COVID-19. Zostawiła męża

Przeczytaj również: Gigantyczny wzrost nowych zachorowań. Raport Ministerstwa Zdrowia oznacza tylko jedno

Źródło: Facebook

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these