Sąd postanowił wypuścić z aresztu „Margot”. Mężczyzna od razu zamieścił prowokacyjny wpis, który skomentował Rafał Ziemkiewicz.

— POLSKO TY HÓJU PRZESTAŃ MI MARGOT ARESZTOWAĆ. Koledzy z więzienia kazali przekazać, że Ziobro jest jeb*** ch****. Niniejszym to czynię. Do zobaczenia ziomeczki – jeszcze do was wrócę — napisał mężczyzna na Facebooku.

Czytaj także: Kyle Rittenhouse — 17latek zastrzelił dwóch członków Antifa podczas zamieszek. Drastyczne video z chwili oddania strzałów obiegło sieć

Byłoby sprawiedliwe gdyby ks Boniecki, rabin Schudrich i reszta poręczających pajaców zapłacili min Ziobro za zniesławienie, którego natychmiast po wypuszczeniu dopuścił się Michał „Margoł” Szutowicz. Może następnym razem nie byliby tacy prędcy w poręczaniu za każdego byle żulika — napisał Ziemkiewicz.

Czytaj także: Włamywacz, pedofil i sprawca przemocy domowej – do tych mężczyzn strzelał Kyle

Przeczytaj również:  Nie żyje Tadeusz Gołębiewski. Był właścicielem sieci hoteli oraz fabryki cukierniczej TAGO

— Liberalne pensjonarki tak się wzruszyły losem krzywdzonej dziewczynki i wzmogły w jej obronie, że nie chciało im się bodaj tylko zerknąć na profil kolektywu Margoła, kogo właściwie bronią. Teraz ojej zdziwienie i zaskakująca myśl, że  on może bardziej szkodzi „sprawie” niż pomaga — dodał.

Źródło: Twitter.com

(Visited 1 699 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj