Podczas środowej debaty w Sejmie nie zabrakło emocjonalnych rozterek i przepychanek, które w ostateczności nie skończyły się dobrze dla samego Pawła Kukiza. Teraz nawet zespół Piersi nie chce już być dłużej kojarzony z politykiem.

Gdy marszałek Sejmu Elżbieta Witek ogłosiła przerwę, to tuż po niej zarządziła Konwent Seniorów. W ostateczności przekazała, że grupa 30 parlamentarzystów złożyła wniosek o reasumpcję przegranego przez Prawo i Sprawiedliwość głosowania. Dotyczyło ono odroczenia posiedzenia Sejmu.

Kiedy przerwa minęła, zdanie w tej sprawie zmieniło trzech posłów Kukiz’15. Byli to Paweł Kukiz, Jarosław Sachajko oraz Stanisław Żuk, którzy nie będą mieli teraz łatwego życia, ponieważ poważnie podpadli praktycznie całej opozycji. Cała trójka opowiedziała się po stronie PiS-u, co w rezultacie pozwoliło wznowić obrady i finalnie przegłosować ustawę „lex TVN”.

Jarosław Sachajko wyjaśnił, że tak naprawdę doszło do pomyłki. Było już jednak za późno i na samego Kukiza i jego kolegów wylała się ogromna fala hejtu.

Nawet zespół Piersi przyjął jasne stanowisko w tej sprawie i podkreślił w mediach społecznościowych, że nie chce być dłużej kojarzony z takim politykiem.

— Z wielką przykrością czytamy i słuchamy wszystkie komentarze, jakie rykoszetem odbijają się na zespole PIERSI, na skutek działań byłego wokalisty zespołu, obecnie posła RP. Chcemy przypomnieć, że zakończony proces sądowy (2015 – 2017), który był wynikiem pozwu Pawła Kukiza, zakończył się przyznaniem prawa do nazwy obecnym muzykom zespołu PIERSI i Paweł Kukiz od tego czasu nie ma nic wspólnego z naszym zespołem. Pojawiające się artykuły czy wypowiedzi, że jakoby wokalista zespołu PIERSI przyczynił się do przegłosowania czegokolwiek w sejmie jest stwierdzeniem błędnym. Bardzo prosimy o nazywanie rzeczy po imieniu, czyli: BYŁY WOKALISTA ZESPOŁU PIERSI lub najlepiej Poseł Kukiz — napisano w oświadczeniu zespołu.

Przeczytaj również:  Lech Wałęsa rozwścieczył Dmitrija Miedwiediewa. Padły mocne słowa

Niektórzy internauci postanowili dać złotą radę Pawłowi Kukizowi i napisali: „No cóż…trzeba było pozostać starym punkowcem”.

Zobacz również: Mentzen ostro o Polskim Ładzie: „Polskie życie gospodarcze zostanie wywrócone do góry nogami” [WIDEO]

Zobacz również: Oburzające zachowanie śniadego Francuza podczas Igrzysk. To, co zrobił, było skandaliczne [WIDEO]

Szanowni Państwo, z wielką przykrością czytamy i słuchamy wszytskie komentarze, jakie rykoszetem odbijają się na zespole…

Opublikowany przez Piersi Czwartek, 12 sierpnia 2021

Źródło: DoRzeczy.pl

(Visited 554 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj