propolski.pl: Durczok tłumaczy zachowanie Kozidrak: "Nie ma powodu, byśmy przepłacali za nasze błędy"

Zaskakujący wpis Durczoka: „A Ty, kryminalisto, zacznij się bać”

W środę wieczorem Telewizja Polska opublikowała film dokumentalny pt. „Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy”. Reżyserem nagrania opowiadającego o tzw. układzie trójmiejskim, przedstawiającym kulisy afery Amber Gold jest Sylwester Latkowski.

Dokument w założeniu miał rozwiać wątpliwości odnośnie roli Michała Tuska w firmie Marcina P. oraz wiedzy byłego premiera Donalda Tuska odnośnie afery Amber Gold.

Zobacz również: Mocne słowa żony Pawła Adamowicza w 2 rocznicę zamachu. Cały Gdańsk zapłakał [WIDEO]

— Afera Amber Gold to przykład tego, że w Polsce mafia istnieje. Mafia to związek polityków, samorządów, biznesów, prokuratury. Udało się wmówić nam wszystkim, że za tą sprawą stoją dwie osoby. To nie tak. Gdyby nie media, w ogóle nie dowiedzielibyśmy się o aferze Amber Gold — mówił Latkowski w TVP Info.

Zobacz również: Zandberg nie wytrzymał i zaatakował Sebastiana Pitonia. „Kuriozalny protest pana w góralskim kapeluszu”

Swój głos w temacie premiery filmu zabrał na Twitterze były dziennikarz TVN Kamil Durczok. Jak łatwo się domyśleć dziennikarz zareagował w charakterystycznym dla siebie stylu, nie tonując emocji.

— Szukam kancelarii, która pro publico bono, poprowadzi sprawę przeciwko Latkowskiemu — napisał Durczok, podkreślając, że chodzi o proces z artykułu 212 kk., który tyczy się zniesławienia: — To niebywałe, co #Kurwizja wypuściła wczoraj. A Ty, kryminalisto, zacznij się bać — stwierdził Dziennikarz.

źródło: dorzeczy.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these