Wielki Protest Przeciwko Cenzurze

YouTube zablokował kanał PCh24. Cenzura trwa w najlepsze! „Rzeczywistość jak z Franza Kafki”

Cenzura prawicowych treści trwa w najlepsze. Tym razem padło na youtubowy kanał PCh24, gdzie próbowano opublikować film o Billu Gatesie oraz jego działalności.

Serwis YouTube bez wahania zablokował kanał PCh24.pl, który tworzy treści dla magazynu „Polonia Christiana”.

Chodzi o odcinek nowego serialu „Władcy Świata”. Skoncentrowano się w nim na działalności Billa Gatesa. Materiał nie został jednak nawet wyemitowany. Serwis ocenił sam „szkic” uznając, że coś jest z nim nie tak. To wystarczyło do tego, by dać „bana”.

– Takim kanałem okazał się kilka tygodni temu wRealu24.pl, a dziś przyszła kolej na nas. Co najbardziej szokujące, treści, których nie pozwala nam pokazywać YouTube, nie były jeszcze nawet nikomu pokazane. Była to robocza wersja filmu o Billu Gatesie, pierwszy odcinek serialu pt. »Władcy Świata«. Oczywiście, w kilkudziesięciominutowym filmie kilka chwil poświęcono także szczepionkom, ale nawet nie o ich szkodliwości czy aspektach medycznych, ale o wpływie Gatesa na ich promocję. To czysty absurd, to rzeczywistość jak z Franza Kafki – powiedział Krystian Kratiuk, redaktor naczelny portalu PCh24.

Kanał PCH24 otrzymał bana, ale także ostrzeżenie. Jaki jest powód takiej cenzury? Wymienia się tutaj rozpowszechnianie tzw. nieprawdziwych informacji medycznych.

– Czy dzisiaj nie można już wskazać tak oczywistej prawdy, że istnieją konkretni inwestorzy koncernów farmaceutycznych, zainteresowani jak największymi profitami przemysłu szczepionkowego? Mimo że ci inwestorzy publicznie chwalą się swoim zaangażowaniem przy każdej możliwej okazji? – pyta Piotr Relich.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tusk grozi Macierewiczowi więzieniem. Opublikował post

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Policjant dopadł pijanego kierowcę. Wyciągał go siłą zza kierownicy [WIDEO]

źródło: PCh24.pl, tysol.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these