Sławomir Mentzen z Konfederacji w mocnych słowach podsumował program PO, mówiąc, że jeżeli partia ta wygra wybory, to z pewnością będzie kontynuować politykę rozdawnictwa wspieraną do tej pory przez PiS.

Nie da się ukryć, że PiS z lubością wspiera myśl socjalistyczną, którą stara się wdrażać w życie w wielu aspektach. Wszyscy widzimy, jakie są tego opłakane skutki. Polakom żyje się coraz trudniej, a wszystko to za sprawą rekordowej inflacji, a co za tym idzie cen w sklepach, czy opłat za podstawowe rachunki.

Niestety, Platforma Obywatelska, która wydaje się mieć zbliżoną do prezentowanej przez PiS filozofię, ma dużą szansę na zajęcie pierwszego miejsca w sondażach. Partia Tuska zapowiada kontynuację rujnującego gospodarkę rozdawnictwa.

PO powieli politykę PiS? Sławomir Mentzen nie wytrzymał

Przedstawicielka PO Katarzyna Lubnauer wystąpiła na antenie radia RMF FM i nie ukrywała, że jej formacja podtrzyma programy socjalne, które wprowadził PiS.

– Utrzymamy wszystkie programy socjalne, które wprowadził PiS, ale chcielibyśmy, żeby te pieniądze były więcej warte; chcielibyśmy, żeby do Polski trafiły pieniądze z KPO, a NBP wyemitował obligacje antyinflacyjne – mówiła Katarzyna Lubnauer.

Przeczytaj również:  Znana aktorka wyznała, że uciekła z restauracji bez płacenia

Wobec tych słów nie pozostal obojętny Sławomir Mentzen z Konfederacji, który zdecydowanie dał do zrozumienia, że PiS i PO jedną i tą samą drogą idą.

– Będziemy na maksa zwiększać inflację, ale chcielibyśmy, żeby od tego nie wzrosła inflacja. Brzmi jak plan – napisał Sławomir Mentzen.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tusk grozi Macierewiczowi więzieniem. Opublikował post

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sanna Marin przyznaje rację Polsce: „Byliśmy naiwni. Powinniśmy byli słuchać tych, którzy żyli pod rządami sowieckimi” [WIDEO]

źródło: nczas.com / Twitter

(Visited 540 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj