Szczeciński radny Dariusz Matecki opublikował w mediach społecznościowych wiadomość skierowaną do celebryty Macieja Stuhra, który nie krył swojego oburzenia gwizdami kibiców na stadionie PGE Narodowym.

— Deklaruję opłacenie Panu biletu do Hollywood — napisał szczeciński radny Dariusz Matecki, który postawił jeden warunek: Miałby być to bilet w jedną stronę.

Polska w środowym spotkaniu z Anglią zremisowała 1:1 na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Tuż przed początkiem meczu nasi piłkarscy rywale uklęknęli w ramach politycznej akcji „Black Lives Matters”.

Polscy piłkarze nie postąpili tak jak ich przeciwnicy, a wskazali jedynie na napis „respect” na koszulce. Przypomnijmy, że dokładnie w ten sposób zachował się Robert Lewandowski, który spojrzał w kierunku kibiców z wymownym gestem.

Z kolei polscy kibice wygwizdali Anglików i to właśnie z ich powodu swojego oburzenia nie krył aktor Maciej Stuhr.

— Po prostu tacy jesteśmy i tego chcemy. Nie szczepimy się, nienawidzimy czarnych, Żydów i pedałów, nie chcemy pomagać innym, gardzimy nauką, sztuką, prawem. Mamy w dupie trójpodział władzy i wolne media. Po prostu nic, ale to nic nas to nie obchodzi. A cała reszta (mniejszość) może się z tym a) pogodzić, b)wyjechać, c) żyć w rozpaczy i depresji. To obecnie dla większości Polski nie ma zresztą właściwie żadnego znaczenia — napisał Stuhr, oceniając, że docelowo Polska i tak opuści Unię Europejską, bo to nie jest dla niej odpowiednie miejsce.

Przeczytaj również:  Wywiad z Karolem Świderskim przerwany po jednym pytaniu. Znów zrobiło się niebezpiecznie [WIDEO]

Słowa celebryty spotkały się z wieloma reakcjami internautów. Pojawiła się nawet propozycja opłacenia Stuhrowi biletu do Stanów Zjednoczonych, ale tylko w jedną stronę.

— Deklaruję opłacenie Panu biletu do Hollywood. Pod jednym, jedynym warunkiem — będzie to droga w jedną stronę. Jedź Pan, podbijaj tolerancyjną Amerykę, a tych zaściankowych Polaków zostaw Pan wreszcie w spokoju. Jakoś sobie poradzimy bez tak wybitnego talentu — napisał Dariusz Matecki, szczeciński radny.

Zobacz również: Hit! Premier Morawiecki zapytany o cenę chleba. Oto, co odpowiedział… [WIDEO]

Zobacz również: Ryszard Czarnecki odejdzie z polityki? „Po raz pierwszy mówię to publicznie”

źródło: Twitter.com, niezalezna.pl

(Visited 4 639 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here