W najnowszym programie Kuby Wojewódzkiego gościła Miss Świata 2021, Karolina Bielawska. W czasie spotkania poruszono temat pracy w telewizji, wówczas Wojewódzki przyznał, że byłe miss, które prowadzą rozmaite programy, zwyczajnie szkodzą polskiemu dziennikarstwu.

Najwięcej batów dostała Katarzyna Cichopek.

Wojewódzki zwykle nie gryzie się w język i otwarcie mówi to, co myśli. Gwiazdor w mocnych słowach komentuje rzeczywistość i życie wielu celebrytów. W czasie wtorkowego odcinka, w którym gościła Miss Świata 2021, Karolina Bielawska, Kuba Wojewódzki przeszedł samego siebie. Postanowił dokuczyć byłym uczestniczkom konkursów piękności, które robią teraz karierę w telewizji.

— Czy naprawdę uważasz, że byłe miss jako prowadzące, to jest istota dziennikarstwa? — zapytał Kuba Wojewódzki i ocenił: — Czy nie jest tak, że one ośmieszają czasami… Dziennikarstwo nie polega tylko na zadawaniu pytań z kartki — zaznaczył.

Prezenter nawiązał również do samej pracy w telewizji mówiąc:

— Robią telewizję tacy ludzie jak ja, którzy mają konkretny pomysł na siebie, program, estetykę, format, także konsekwencję. A jak ktoś mówi »chcę pracować w telewizji«, to mam wrażenie, że jemu się wydaje, że może robić wszystko — podkreślił Wojewódzki.

Przeczytaj również:  Dramat w Jarocinie. Kobieta zasłabła w momencie reanimacji męża

Najbardziej jednak oberwała Katarzyna Cichopek, która od niedawna pracuje jako współprowadząca „Pytania na śniadanie”.

— Niestety synonimem tego typu jakości jest dla mnie Katarzyna Cichopek. Żadna aktorka, żadna dziennikarka, a czytam o niej, jakby dostała Pulitzera. A po prostu się rozwiodła, To jest tragedia polskiego dziennikarstwa. Ja płaczę krokodylimi łzami — skwitował Kuba.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Reporter stacji Ukraina 24 Ołeksandr Machow nie żyje: „Wielka tragedia”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Poprosił księdza o zaświadczenie ws. pogrzebu matki. Kwota, którą usłyszał po prostu zwala z nóg [WIDEO]

(Visited 177 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj