Aktor Jarosław Jakimowicz podjął próbę odnalezienia się w roli dziennikarza. Od dwóch tygodni wraz z Magdaleną Ogórek prowadzi nowy program publicystyczny na antenie TVP Info „W Kontrze”. Okazuje się jednak, że aktor za zmianę branży zapłacił bardzo wysoką cenę.

Jarosław Jakimowicz od wielu miesięcy konfrontuje się z falą hejtu na jego osobę, lecz w ostatnich dwóch tygodniach pomyje wylewane na aktora są obfitsze niż kiedykolwiek wcześniej. Gospodarz programu „W Kontrze” podzielił się w mediach społecznościowych screenshotami wiadomości, które otrzymuje na prywatne konto:

Jakimowicz! Ty ku**o z PiS! Nie jest ci c**lu wstyd? Ty i ta ku**a z Roksy je**ać was! Je**ć Dudę! Sz*ato blokuj! Żebyś zdechła ty i wszystko co kochasz!

Zeszły tydzień mojego życia to ok 1000 takich wiadomości — zaznacza aktor na wstępie swojego wpisu.

— Zeszły tydzień to artykuły na mój temat że Jakimowicz to cham, łobuz i człowiek agresywny, który starszy ludzi‼️ Nigdy w życiu nie wszedłem na niczyje konto, profil i sam z siebie nie napisałem nic obraźliwego ‼️ To wszystko co mi się zarzuca to reakcja ‼️ riposta ‼️ oczywiście wiem że to prowokacja, oczywiście wiem, że nie powinienem reagować — stwierdza pracownik TVP Info.

Uruchomione są całe farmy trolli, które mnie atakują i podpuszczają. Wiem, każdy da mi radę – bądź ponad, ale ja jestem tylko człowiekiem. A to co widzicie to jedna z takich informacji od Agnieszki, ale niech Was nie zmyli imię i zdjęcie profilowe bo jak wejdziesz juz na niego to Agnieszka wygląd ma na wszystkich zdjęciach zupełnie inny. Przepraszam tych, których mogą rozczarowywać moje reakcje bo chłop dorosły jestem a daję się prowokować. Będę nad tym pracował — zapowiedział aktor.

Przeczytaj również: „Niech pani da mi skończyć, do diabła!”. Korwin-Mikke wywołał skandal na antenie Polsat News: „Pan mówi rzeczy obsceniczne”

źródło: Instagram

(Visited 36 060 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj