Pani jest politykiem Platformy Obywatelskiej czy Hołowni? Proszę się zdecydować! wypalił w TVN24 wiceminister klimatu Jacek Ozdoba, zwracając się do Moniki Olejnik.

W studiu „Kropki nad i” na antenie TVN 24 poza politykiem Solidarnej Polski obecna była również posłanka ruchu Polska 2050 Joanna Mucha. Tematem wiodącym dyskusji były zawirowania i konflikty w obozie Zjednoczonej Prawicy. Rozmawiano również o wczorajszych słowach premiera Mateusza Morawieckiego dotyczących luki VAT.

Prowadząca red. Monika Olejnik zapytała wiceministra Jacka Ozdobę o kwotę odzyskaną przez państwo dzięki ściąganiu pieniędzy z luki VAT. Ozdoba uchylał się od odpowiedzi i przypomniał w tym miejscu nazwiska polityków koalicji Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Wskazani przez wiceministra politycy wymieniani byli w przeszłości w doniesieniach medialnych dotyczących korupcji.

Zna pani redaktor Gawłowskiego? A zna pani Sławomir Neumanna? A zna pani sytuację ludzi, którzy byli wyrzucani na bruk, bo Hanna Gronkiewicz-Waltz nie reagowała ws. reprywatyzacji i udawała, że reprywatyzacji nie ma, że ktoś ją wymyślił? pytał wiceminister.

A zna pan sytuację Mariana Banasia, który jest szefem NIK? Proszę powiedzieć? skontrowała redaktor TVN24.

Przeczytaj również:  Nie żyje znany dziennikarz. Był również sportowcem i członkiem zarządu PZPN

Pani jest politykiem Platformy Obywatelskiej czy Hołowni? Proszę się zdecydować! odpowiedział wyraźnie zdenerwowany wiceminister.

Przeczytaj również: „Dowody są bardzo mocne”. Funkcjonariusze CBA zabezpieczyli dokumenty z fundacji, na którą Tomasz Grodzki brał pieniądze od pacjentów

Przeczytaj również: Minister Zdrowia rozwiał wątpliwości w kwestii Świąt Wielkanocnych

źródło: Tysol

(Visited 1 617 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj