Po rocznej przerwie na antenę powróci program „Mam talent!”. W trzynastej edycji zamiast Szymona Hołowni, który występował w duecie z Marcinem Prokopem, zobaczymy innego prowadzącego.

„Mam talent!” to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w naszym kraju.

Niedawno oficjalnie potwierdzono, że już jesienią zobaczymy kolejne wydanie ulubionego show Polaków. Pod koniec maja zaprezentowano również skład jury tej edycji. Oprócz Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak występy oceniał będzie Jan Kliment, który zajmie miejsce Agustina Egurroli.

Zobacz również: Korwin-Mikke strollował ambasadę USA. To zaskakujące, co zrobił [WIDEO]

Jak się okazuje, prowadzącego Szymona Hołownię zastąpi teraz Michał Kempa – popularny stand-uper. Hołownia odszedł z programu, by poświęcić się karierze politycznej. Wszyscy zastanawiali się, czy pojawi się ktoś, kto będzie mógł go zastąpić i stworzyć nowy duet z Marcinem Prokopem.

— Na szczęście, uratował nas Michał Kempa i to on poprowadzi show razem z Marcinem Prokopem. Co prawda, jest to pewnego rodzaju eksperyment, bo jego poczucie humoru nie bardzo pasuje do programu familijnego, jest czasem zbyt abstrakcyjne, ale naprawdę nie mieliśmy wyboru. Trudno jest znaleźć kogoś, kto by dał radę w tym formacie — powiedział dla portalu „Pudelek.pl” bliski współpracownik Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN.

Przeczytaj również:  Sondaż. Polacy mają serdecznie dość PO-PiS-u

Castingi do jesiennej ramówki telewizji TVN potrwają do 15 lipca. Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN, wyjaśnił, że terminarz zdjęć będzie zależny od sytuacji pandemicznej w kraju.

— Terminarz zdjęć będzie zależał od rozwoju sytuacji covidowej, ale chcemy, żeby nowe odcinki pojawiły się w ramówce już z początkiem września. Na pewno chcemy realizować „Mam talent!” z udziałem publiczności, ona nadaje temu programowi życie — podsumował Bogdan Czaja w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

Zobacz również: Polska jak Białoruś? Tokarczuk atakuje nasz kraj w znanej włoskiej gazecie

Źródło: rmf24.fm, wirtualnemedia.pl

(Visited 389 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj