Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda skończyła 2 kwietnia 50 lat. Serwis „Super Express” dowiedział się, jakim prezentem Andrzej Duda obdarzył swoją małżonkę na urodziny.

– Nasz fotoreporter zauważył prezydenta Andrzeja Dudę w sobotę w centrum Krakowa. Pan prezydent zamówił wcześniej piękny koszyk tulipanów dla małżonki, a w weekend go odebrał. Prezydentowa ma ogromną słabość do tulipanów – zdradza nam nasz informator z Pałacu Prezydenckiego. I trzeba przyznać, że kwiaty musiały zrobić wielkie wrażenie na pierwszej damie, która w sobotę, 2 kwietnia, skończyła 50 lat! – donosi gazeta.

Pierwsza Dama bardzo przeżywa wydarzenia na Ukrainie i stara się pomagać uchodźcom przybywającym do Polski. Prezydent Duda postanowił poprawić jej nastrój i sprawił wyjątkowy prezent.

Agata Duda towarzyszyła mężowi i chorym ukraińskim dzieciom w podróży do Rzymu. Widziała się nawet z papieżem Franciszkiem.

– Do Rzymu leciały z nami ukraińskie dzieci, dla których terapie onkologiczne przygotowuje Szpital Pediatryczny Dzieciątka Jezus (Ospedale Pediatrico Bambino Gesu). Wśród dzieci najmłodsza jest mała Wiktoria urodzona dwa miesiące przed rosyjską agresją na Ukrainę. Przy grobie św. Jana Pawła II modliliśmy się dziś, by jej imię było prorocze dla jej Ojczyzny – relacjonował prezydent RP na Instagramie.

Przeczytaj również:  Kurdej-Szatan w Dzień Dobry TVN? Zapadła decyzja

Zobacz również: Papież Franciszek wywołał burzę. Takich słów nikt się nie spodziewał

Zobacz również: Wołodymyr Zełenski: „Zapraszam panią Merkel do odwiedzenia Buczy”

źródło: Instagram, Super Express

(Visited 201 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj