Posłanka Koalicji Obywatelskiej Iwona Hartwich usiłowała zagrodzić drogę szefowi KPRM Michałowi Dworczykowi i premierowi Mateuszowi Morawieckiemu. Na sejmowym korytarzu doszło do przepychanek z SOP.

Iwona Hartwich wykrzykiwała do szefa rządu „pan kłamie!”. Posłanka Koalicji Obywatelskiej trzymała w rękach tablicę z napisem: „Kiedy szczepieni będą niepełnosprawni?”. Do zdarzenia doszło chwilę po spotkaniu rządu z parlamentarnym klubem Lewicy.

Na sejmowym korytarzu doszło do przepychanek z funkcjonariuszami SOP. Rozemocjonowana posłanka zarzucała premierowi i ministrowi Dworczykowi kłamstwa i manipulacje.

Na miejscu byli obecni m.in. reporterzy stacji Polsat News. Dziennikarze telewizji obserwowali zajście z dystansu, gdyż dostępu do rządzących i korytarza z gabinetem premiera strzegła Straż Marszałkowska.

W końcu, gdy posłanka Hartwich uspokoiła się, została zaproszona przez szefa KPRM Michała Dworczyka do gabinetu szefa rządu. Zajście filmowane było przez stojącego nieopodal Gabriela Janowskiego.

Przeczytaj również: „Nie mamy już wyjścia”. Padły słowa o obowiązkowych szczepieniach i wysokich karach. „Wszystko wskazuje na to, że…

Przeczytaj również: Niedzielski zapowiada otwarcie gospodarki. Szczegółowy harmonogram luzowania obostrzeń

Źródło: NCzas

(Visited 7 705 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Sławomir Mentzen: "Chcą nam wprowadzić prawdziwie totalitarny system” [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj