Posłanka Koalicji Obywatelskiej i Nowoczesnej Paulina Henning-Kloska przeszła w poniedziałek do ruchu Polska 2050 Szymona Hołowni. Transfer polityczny stał się przyczynkiem do kolejnych debat o „podbieraniu” parlamentarzystów i zdradach wyborców. Internauci postanowili przypomnieć nagranie sprzed pewnego czasu, kiedy między nową posłanką Polski 2050, a posłem PiS Jackiem Żalkiem doszło do ostrej awantury.

Paulina Henning-Kloska zasiliła szeregi ruchu Szymona Hołowni w poniedziałek, lecz już w piątek media obiegały pogłoski o odejściu parlamentarzystki z Koalicji Obywatelskiej i Nowoczesnej, z którą związana była od ponad pięciu lat.

Użytkownicy mediów społecznościowych odnaleźli nagranie ukazujące Henning-Kloskę z nieco innej strony. Materiał wideo pochodzi sprzed jakiegoś czasu, ale zdaniem komentatorów świetnie ilustruje „próbkę” temperamentu nowej posłanki Szymona Hołowni.

Na udostępnianym w Internecie nagraniu widzimy ostrą dyskusję, w którą Henning-Kloska wdała się z posłem obozu rządzącego Jackiem Żalkiem. Miejsce akcji to prawdopodobnie sala którejś z komisji sejmowych, po brzegi wypełniona pracownikami Sejmu.

Używaj mózgu zwrócił wówczas posłance uwagę poseł Żalek.

Coś jeszcze ma pan do mnie do powiedzenia? Czego mam używać panie pośle? odparła rozgniewana Henning-Kloska, trzymająca w dłoni telefon i przystawiająca go politykowi do twarzy.

Przeczytaj również:  Krzysztof Jackowski już wie, kto będzie rządził w Polsce. Takiej przepowiedni jeszcze nie było

Żalek usiłował wyrwać posłance urządzenie z ręki, co stało się przyczynkiem do awantury.

Proszę mi zostawić mój telefon! krzyknęła Henning-Kloska.

Czy ty jesteś chora? spytał Żalek.

Przeczytaj również: Scheuring-Wielgus o koleżance: „Zdradziła. Cała Paulina”. Takiej reakcji internautów się nie spodziewała

Przeczytaj również: Po Zakopanem będzie powrót do obostrzeń? Dworczyk zabrał głos, a Mentzen nie wytrzymał

źródło: Tysol

(Visited 4 128 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj